17 листопада 2016 року в місто Здолбунів завітали представники Благодійної організації «Благодійний фонд І-ЕС-ДЖЕЙ-ЕФ Східна Європа» на чолі з виконавчим директором Філіпом Кармелем з ініціативи та фінансової підтримки яких в минулому році було упорядковано та огороджено старе єврейське кладовище, яке знаходиться по вул. 8 Березня і налічує кілька десятків могил. Метою даного візиту було освячення кладовища. На цю церемонію організатори запросили заступника генерального секретаря фонду Конреда Аденауера, керівника головного управління європейської та міжнародної співпраці доктора Герхарда Валерса з Німеччини, а також представників Рівненської та Острозької єврейських общин. Насамперед гості відвідали саме кладовище, де їх зустріли секретар міської ради Капітула В.В., голова районної ради Дацюк О.Є. та заступник голови адміністрації Власюк Л.П. Всі разом вклонились і віддали шану тим, хто там похований. В зв’язку з несприятливими погодними умовами сам захід відбувався в актовій залі музичної школи.

    Герхард Валерс та Філіп Кармель подякували місцевій владі за впорядкування та збереження кладовища та зазначили наскільки важливо шанувати та берегти пам'ять про культуру та традиції власного народу.
    Варто зазначити, що дане кладовище протягом останніх трьох років перебуває на балансі комунального підприємства «Здолбунівське», яке підтримує його в належному санітарному стані силами осіб, які направлені на виконання громадських робіт районним центром зайнятості та кримінально-виконавчою інспекцією.
   Привітали гостей представники місцевої влади, подарували історичні книги про Здолбунівщину та висловили зацікавленість в подальшій співпраці і налагодженні тісних стосунків по відродженню історії проживання та діяльності єврейської меншини в нашому місті.