Завершено капітальний ремонт пішохідної доріжки по вулицях Базарній-Мазепи.
    Об’єкт був включений в Програму благоустрою м. Здолбунів на 2017 рік за пропозицією мешканців міста, яку підтримали депутати нинішнього скликання.     Ідея викласти доріжку саме з бруківки та у вигляді українського орнаменту належить членам виконавчого комітету Здолбунівської міської ради.
    Ремонтні роботи тривали з 04 по24 липня 2017 року.
    Замовник робіт - КП «Здолбунівське», виконавець - ПП "МВА".
    Фінансувався об’єкт за кошти міського бюджету.
   Відновлена пішохідна доріжка поліпшила умови пересування пішоходів. Завдяки так званим «втопленим» бордюрам по них можуть рухатися, без зайвих перешкод, як мами з дитячими візочками так і люди з обмеженими фізичними можливостями.
    Також з метою безпеки пішоходів в окремих місцях незабаром буде встановлено бар’єрне загородження.
    Дана пішохідна доріжка має гарний естетичний вигляд, біля неї створена зелена зона, на якій упорядковується квітковий оазис. Оскільки цей тротуар є початком маршруту гостей міста, сподіваємося, він стане справжньою нашою «візитівкою». Доріжка стала окрасою нашої історичної площі біля автостанції, де в 1990 році був вперше в області піднятий місцевими активістами жовто-блакитний прапор України.
  Укладальники бруківки на чолі з бригадиром Іваном Антонюком якісно виконали роботу і зробили чудовий патріотичний подарунок місту до Дня Незалежності.