IMG 9932

    Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення 520-ої річниці першої писемної згадки про місто Здолбунів.
    520 років – це великий період в історії розбудови та становлення нашого міста.
    Цілі покоління Здолбунівчан самовіддано працювали, творили, щоб місто стало таким, яке воно є сьогодні.
  А це – найбільший залізничний вузол у Рівненській області та залізничний ліцей, потужний комбінат з виробництва цементу – лідер цементної промисловості України та розвинута будівельна інфраструктура, передові школи та дошкільні навчальні установи, сучасні об’єкти торгівлі та побутового обслуговування, банки європейського зразка, наповнені ігровим та спортивним обладнанням зони відпочинку, сквери та розбудований гідропарк – улюблене місце відпочинку здолбунівчан.
    З високою відповідальністю до зустрічі ювілейної дати підійшли депутати міської ради, члени виконавчого комітету, апарат управління міської ради, трудові колективи, суб’єкти підприємницької діяльності, районні та міські осередки політичних партій.
    У період підготовки міста до свята були прийняті відповідні рішення та розпорядження, проведені численні зустрічі з керівниками усіх рівнів.
    Уже стало доброю традицією щороку восени, у День міста, підсумовувати зроблене за рік.


Виконуючи накази та пропозиції жителів міста, міська рада системно підходить до вирішення найактуальніших проблем та поставлених завдань. Залучивши кошти державного, обласного, міського бюджетів, спонсорську допомогу підприємств, у поточному році виконано значний обсяг робіт.
Планово виконуються програми, прийняті на сесіях міської ради .
Завдяки прийнятій Програмі благоустрою міста протягом поточного року вдалося провести такі роботи:
- капітальний ремонт вулиці Шкільної з транспортною розв’язкою на розі вулиць Паркова – Шкільна – Шевченка, що значно покращило рух автотранспорту;
- капітальний ремонт дорожнього покриття проїзду з вулиці Шкільної до ДНЗ «Усмішка» з влаштуванням нового тротуару;
- капітальний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Дмитра Яворницького.
Щиро вдячний колективу ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд» за якісне виконання робіт на вищевказаних об’єктах.
ПП МВА провело капітальний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Наливайка.
Значна увага в поточному році приділена будівництву та ремонту пішохідних доріжок, а саме:
- в міському гідропарку збудовано нову пішохідну доріжку від центральної алеї до вулиці Нової;
- проведено капітальний ремонт пішохідної доріжки по вулиці Дмитра Яворницького;
- бруківкою викладено пішохідні доріжки по вулиці Гетьмана Івана Мазепи та Базарній;
- проведено поточний ремонт пішохідних доріжок по вулиці Незалежності, Пушкіна, Ясній.
У 2017 році виконано поточний ремонт дорожнього покриття на 44 вулицях міста.
До виконання даних робіт залучались підприємства ТзОВ «Комунальних підприємств», ПП МВА, ПП Андрощук М.Є.
В дії програма «Місто без околиць».
Завершується капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Василя Стуса.
Проведено частково відсипку відсівом по вулицях Віли, 2, 3 та провулку Наливайка.
Збудовано нові лінії вуличного освітлення по вулицях Герцена, Івана Старицького, провулку Івана Старицького, провулку Грушевського, вулицях Віли, 5, 6, Олега Ольжича, Нечуя Левицького, Толстого, Івана Гонти, 8 Березня.
А також проведено поточний ремонт вуличного освітлення по провулку Шкільному, провулку Шевченка, на частині вулиці Дмитра Яворницького, Бориса Возницького та провулку Щепкіна. Дані роботи були виконані КП «Здолбунівське» та ТзОВ «Комунальних підприємств».
Завдяки наполегливій праці колективів комунальних підприємств налагоджено безперебійну роботу житлово-комунального господарства міста.
Виконуючи міську програму капітального ремонту житлового фонду проведено капітальний ремонт покрівлі по проспекту Цементників, 2, закінчується капітальний ремонт покрівлі по вулиці Степана Бандери, 6.
Підтримуючи ОСББ, виділено кошти з міського бюджету на проведення капітальних ремонтів покрівель житлових будинків по вулиці Степана Бандери, 8, 2 Лютого, 6А.
Капітально відремонтований фасад будинку по вулиці Міцкевича, 40.
Відремонтовано проїзди до житлових будинків по вулиці Павла Чубинського, 14, 2 Лютого, 6А, Шкільній, 38 та 44.
На даний час в місті створено 52 об’єднання співвласників багатоквартирних житлових будинків, ТзОВ «Перша Здолбунівська управлінська компанія» обслуговує 34 будинки, а ТзОВ «УК Будинкоуправління» - 57 будинків.
Стабільно працює комунальне підприємство «Здолбунівводоканал».
В 2017 році на підприємстві реалізовано наступні заходи:
- проведено облаштування нового випуску каналізації на КНС по вул. Олекси Стефановича з прокладанням напірної каналізаційної мережі протяжністю 54 м.
- Проведено прокладання дворової каналізаційної мережі від будинку №9 по вул. Шкільна протяжністю 30 м.;
- Підприємством у 2017 році встановлено 62 загальнобудинкових лічильники холодної води;
- Виконано підняття 52 горловин оглядових колодязів на мережах міста;
- Встановлено станції управління з частотним перетворювачем на КНС по вулицях Заводській та Новій;
- встановлено конденсаторну батарею на КНС по вулиці Новій та пусковий апарат на КНС по вулиці Олекси Стефановича;
- замінено засувки на КНС та на водопровідних мережах;
- встановлено станцію управління з частотним перетворювачем на насос №3 ВНС по вулиці Старомильській.
ПП Сектор побудовано нову лінію каналізаційної мережі по вулиці Дмитра Яворницького, Лермонтова.
В даний час триває будівництво нової лінії каналізаційної мережі по вулицях Миру, 2 Лютого, Західній, Квітневій, Коперника та розпочато роботи по вулиці Щепкіна та провулку Щепкіна.
Злагоджено працює комунальне підприємство «Здолбунівкомуненергія». Встановлений сучасний котел на котельні по вул. Шкільній, 40 дав можливість зекономити природного палива на 263 тис.грн. в опалювальний період.
Всі котельні міста підготовлені до роботи в осінньо-зимовий період.
В ході підготовки об’єктів теплопостачання до опалювального сезону замінено аварійні ділянки зовнішніх теплових мереж по вулицях Шкільній, Шевченка, Фестивальній, Цементників, Котляревського, Кутузова.
Комунальне підприємство «Здолбунівське» надає послуги з прибирання міських вулиць, парків, скверів, гідропарку, двох міських кладовищ, обслуговує вуличне освітлення, а також забезпечує прибирання вулиць у зимовий період та проводить поточні ремонти об’єктів благоустрою, обслуговує міське сміттєзвалище в урочищі Здовбиця. Завдяки роботі підприємства територія сміттєзвалища приведена до належного санітарного стану.
Дуже приємно, що наше місто щороку озеленюється. Група благоустрою та учасники громадських робіт облаштували 55 клумб та посадили 630 дерев.
Приємно відмітити, що міський гідропарк став улюбленим місцем відпочинку жителів міста та району.
Щороку міська рада приділяє значну увагу по його розбудові, що покращує якість відпочинку жителів міста та його гостей і залишає в останніх лише яскраві та гарні спогади про Здолбунів.
В поточному році проведено:
- очистку берегової лінії озера в пляжній зоні від очерету;
- облаштовано новий дитячий майданчик;
- встановлено два навіси;
- впорядковано спортивні площадки;
- побудована нова асфальтована доріжка до вулиці Нової;
- збудована нова гілка вуличного освітлення;
- будуються оглядові майданчики в міському гідропарку, що з’єднають два берега озера.
Щиро вдячний керівникам, трудовим колективам дошкільних навчальних закладів та батькам дітей за підготовку дошкільних закладів до початку навчального року. У всіх дошкільних навчальних закладах виконано поточні ремонти приміщень.
За сприянням народного депутата України Дехтярчука В.О. виділено кошти з державного бюджету в розмірі 1 млн.грн. для заміни вікон та дверей в дитячих навчальних закладах міста.
В ДНЗ «Грайлик» закінчено капітальний ремонт фасаду з утепленням.
Відкриваються дві додаткові групи в ДНЗ «Усмішка» та «Дзвіночок».
Проведено ремонт системи водопостачання та каналізації в ДНЗ «Усмішка».
Для дітей міста в 2017 році виготовлено і встановлено ігрові майданичики по вулиці Фестивальній, Д. Галицького, в сквері по вулиці Грушевського та міському гідропарку.
Завдяки значним зусиллям підприємців у місті продовжують відкриватися нові сучасні торгові об’єкти, а саме: по вулиці Гетьмана Богдана Хмельницького, 21 - міні-кафе та торговельний павільйон, по вулиці Шкільній, 23 - магазин, мережа магазинів ПП фірми «Промсервіс» «Спірид енд фуд».
Висловлюю подяку всім мешканцям міста, підприємствам, організаціям, районним та міським осередкам політичних партій, підприємцям за розуміння та підтримку, за самовіддану працю з розбудови та поліпшення благоустрою нашого міста. Адже з кожного прибраного двору, благоустроєної території підприємства, установи чи об’єкта торгівлі вимальовується привабливе обличчя нашого міста, а це - результат підтримки та виконання розпоряджень про місячники й декади благоустрою.
Щиро вдячний трудовим колективам та їх керівникам за внесок у виконанні робіт з благоустрою міста Здолбунова.
За мужність та відвагу особливу подяку висловлюю учасникам АТО, волонтерам - за безкорисливу та самовіддану працю.
В 2017 році учасникам АТО та сім´ям загиблих надавалась матеріальна допомога. Було виділено 128 земельних ділянок для будівництва житлових будинків.
Відзначення Дня міста - це гарна нагода підсумувати зроблене, але за цим знову напружена робота.
І нехай хороші справи відроджують у людей почуття гордості за своє місто, вселяють надію на краще майбутнє Здолбунова та нашої держави.
Дякую за взаєморозуміння та співпрацю у впорядкуванні нашого рідного міста. Саме від позиції кожного з нас, ініціативи, наполегливості, сумлінності, відповідальності залежать наші результати.
Дякую всім мешканцям за невтомну працю, яка творить славу та велич нашого міста.

Дякую за збереження усіх об’єктів, які зроблені у місті та за гідну оцінку зробленого, за співпрацю і взаєморозуміння у впорядкуванні нашого рідного Здолбунова. Перспектива міста - це наше спільне бачення його майбутнього. Тільки в нашій єдності, зміні відносин влади і громади - запорука успіху.

Вітаю усіх жителів Здолбунова з Днем міста!
Зичу щастя, здоров’я та добра, миру і любові, порозуміння й згуртованості, Божого благословення та запрошую усіх на святкування Дня міста Здолбунів, 520-ої річниці його першої писемної згадки, в міський гідропарк на 13.00 годину 10 вересня 2017 року.

Міський голова І. О. ОЛЬШЕВСЬКИЙ