10 вересня 2017 року у міському гідропарку відбулись святкові заходи з нагоди відзначення 520-ї річниці м. Здолбунів.
    Програма святкування була насиченою та розпочалася з самого ранку з подячного молебню в храмах міста.
    На здолбунівчан чекало багато цікавих подій: святкова музично-розважальна програма, спортивні змагання, богатирські розваги, виставки–продажі та виставки-дегустації робіт та продукції торгових марок, майстер-класи народних умільців, гастрономічний конкурс-дегустація, фаєр-шоу і багато іншого. Та чи не найбільше розваг цього дня було для дітей – це різноманітні дитячі атракціони, батути, велосипеди, які були привезені підприємцями і встановлені на час святкування. Також міським головою І.О. Ольшевським, директором КП «Здолбунівське» С.В. Потапчуком та ПП М.Є. Андрощуком урочисто було відкрито новий дитячий ігровий майданчик, встановлений в гідропарку напередодні святкування, де діти зможуть постійно активно й весело проводити свій вільний час.


    На головній сцені жителів міста вітали міський голова І.О. Ольшевський, народні депутати України О.В. Дехтярчук, А.С. Лозовий, перший заступник голови Здолбунівської РДА Л.П. Власюк, заступник голови Здолбунівської міської ради О.П. Бухало та депутати Рівненської обласної ради В.О. Сухляк, В.О. Ковальчук.
    Загалом все пройшло яскраво та різноманітно, створивши для місцевих жителів та гостей Здолбунова незабутню атмосферу радості та свята.
   Здолбунівська міська рада висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до організації і святкування Дня міста та надав благодійну допомогу на проведення заходів, а саме: приватним підприємцям Л. Ридош, О. Ковальчук (Торговий павільйон «Смачна кава»), В. Кінах, В. Антонюку, О. Кожевніковій, Н. Козубовській, В. Безп’ятко, В. Гринець, В. Єгоровій, О. Намчук (магазин «Гарбузик»).
    Вагомий внесок в організацію святкових заходів зробили депутати обласної ради Владислав Сухляк, який забезпечив виступ пародиста Богдана Ковалика, Володимир Ковальчук, що надав грошову винагороду учасникам змагань з армспорту, волейболу та «Богатирських розваг».
    Дякуємо О. Є. Дацюку, голові районної ради, за інсталяцію «Я люблю Здолбунів» встановлену при вході до скверу по вул. Грушевського та за відеофільм «Здолбунову 520» створений спільно з головним спеціалістом відділу культури та туризму О. Козачком.
    Не залишились байдужими до свята колективи локомотивного депо (кер. – І. Самчук) та вагонного депо (кер. – Й. Гаврищак), ДРПЧ м. Здолбунів (кер. – О. Голодько) та громадські організації: міський спортивний клуб “Богатир” та СК “Орли”, команди яких взяли участь в “Богатирських розвагах”, змаганнях з волейболу. Серед юнацьких команд у міні-футболі змагалися вихованці ДЮСШ.
    Проявили ініціативу в підготовці та проведенні заходів громадські організації «YMCA» (кер – О. Яременко) і «Гуфець Волинь Харцерство польське на Україні» (кер. - О. Радіца).
     Особлива подяка організаторам спортивних заходів М. Гарбовському, В. Ящуку, В. Шевцову, В. Гордійчуку, П. Яровому, М. Охману, М. Копотю.
   Окремої подяки заслуговують керівники Назаренко Т.Л., Кадлубіцька Ж.В., Давидюк О.Ф., Климюк Г.П., Пасько Л.М. та колективи дошкільних навчальних закладів міста, які підтримали пропозицію міської ради і творчо підішли до участі в кулінарному конкурсі «Майстер Шеф по-здолбунівськи», підсумком якого стало частування всіх глядачів смачним салатом з капусти.
    Щиро дякуємо ведучій Н. Лабі, членам журі: О. Єгоровій, В. Сірик, С. Кучерук, О. Кравчук.
    Чудові подарунки для всіх учасників гастрономічного конкурсу-дегустації надали приватні підприємці Л. Гладчук, І. Клочок, Н. Стихун, торгові марки “Рум’янець”, “Мартинівські ковбаси”, ПП “Промтехсервіс”, Здолбунівське виробничо-заготівельне торгове підприємство, Спілка пасічників Рівненщини.
Хочеться відзначити за організацію та участь у культурно-мистецьких заходах керівників установ та учасників творчих колективів, в числі яких Е. Стеценко, В. Теребійчук, О. Моторний, М. Оксенчук, Л. Бондарчук, Р. Козак, С. Рогова, І. Мельник, Н. Буздиган, Н. Арустамян, М. Така, В. Новачук, О. Пінська, О. Галій, О. Нагорна, В. Мартинюк (організатор танцювального батлу), рок-гурт «Жнива» (худ. кер. - О. Ткачик), О. Калінський, Т. Гапончак (ведуча свята), О. Стельмашук, М. Мельник.
    Вагому допомогу в технічному забезпеченні святкових заходів надали ВП «Рівненська дистанція електропостачання» (нач. - С Коцюбинський), ЗОШ № 4 (директор - Л. Панасюк), церква «Джерело життя», Національний корпус Здолбунів.
    Доклали чимало зусиль до впорядкування місця проведення Дня міста працівники групи благоустрою міської ради та КП «Здолбунівське» (кер. – С.В. Потапчук).
    Приємно відмітити, що під час заходів на території гідропарку панував громадський порядок, бо забезпечували його охорону здолбунівські поліцейські (нач. - Криса С.І.) та члени громадського формування (Корольков В.К.).
   Окрім того, чистота і лад на місці проведення заходів лишилась, навіть після того, як розійшлися глядачі й учасники. Все сміття було спаковано і знесено до сміттєвих контейнерів та урн.
    Низький уклін всім здолбунівчанам за активну участь у святкуванні 520-ої річниці Здолбунова, повагу і любов до рідного міста!