Шановний Миколо Вікторовичу!

    Реагую на Ваші публікації розміщені на сайті «Здолбунів-сіті» щодо сесії Здолбунівської міської ради 20.09.2017 року. Кому, як не Вам, депутату міської ради двох скликань, екс-голові бюджетної комісії, керівнику бюджетних проектів відомо, як формується бюджет.
   Всі роботи, які проводилися в місті, затверджені в Програмах при формуванні бюджету. І кому, як не Вам, колишньому заступнику голови райдержадміністрації відомо, щоб виконати будь які роботи за бюджетні кошти необхідно виготовити великий об’єм проектної документації та пройти експертизи, а потім їх перевіряє фінансова інспекція.
    І коли місто відзначало 520-ту річницю зі значним обсягом виконаних робіт, то Ви вирішили, що «Треба щось міняти».
    А може у Вас знову заграли амбіції і не дочекавшись чергових виборів, Ви бачите себе в кріслі міського голови.
    Почекайте! Все Ваше попереду!
    Але на сьогоднішній день міський голова Ольшевський І.О. отримав від територіальної громади високу довіру і високу відповідальність. І якщо міський голова відстоює свою позицію, то він за неї і відповідає.
    А також відповідає за тих людей, які його обрали, а не «більшість» із дев’яти депутатів.
    Легко прикриватися за вивісками партій, а набагато важче розбудовувати, ремонтувати, утримувати місто в належному стані.
    Ольшевський І.О. може показати своє відношення до міста – конкретними справами, а у Вас і Вашої команди, так званої "більшості", лише брудні та дешеві наклепи.
    Накінець, будьте чоловіками, а то навчилися дешево щипати на своїх сайтах і біжите в поліцію, коли вас штовхнули, «шкода, що не в піч».

  Керуюча справами виконавчого комітету С.Вознюк