Ознайомившись з Вашим дописом в соціальній мережі «Facebook» від 19.09.2017 року (https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1365757513523643&id=100002682224238) та від 24.09.2017 року (https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1369880739777987&id=100002682224238) вважаю своїм обов’язком, як працівник Здолбунівської міської ради, як громадянин України дати заперечення.
     Сесія Здолбунівської міської ради 20.09.2017 відбулася не пізніше, а навпаки – раніше запланованого терміну та згідно Регламенту не рідше одного разу у квартал, а не за три місяці.
    Причиною стало перевиконання міського бюджету за січень-серпень 2017 року на 106,4%, що підтверджено офіційним висновком фінансового управління Здолбунівської районної державної адміністрації від 04.09.2017 №01-01-21/233.
    Відповідно до п.7 статті 78 Бюджетного кодексу України необхідно ухвалити рішення про внесення змін до рішення про міський бюджет на 2017 рік.
    Щодо втрати довіри, то вона визначається не меншістю депутатів. Громада на виборах голови підтвердила високий рівень довіри. І секретарем міський голова не прикривається. У Капітули В.В., як і у кожного працівника міської ради, є посадові обов’язки, де вказано, що секретар підпорядковується міському голові. А щодо припинення повноважень секретаря, то інформація неодноразово з’являлась і на Вашій сторінці, і на сайті «Здолбунів-сіті», і на інших.
    Ніколи об’єкти без згоди депутатів не фінансувались. Адже вони затверджені в програмах.
    Вибір підрядника проводився за критеріями: наявність ліцензії на роботи, якість виконання попередніх об’єктів. Норма закону не порушена, адже все залежало від граничних сум проекту.
    Щодо будівництва дорожньої розв’язки.
    Будівництво даного об’єкта передбачено п.4 розділ 2 Програми благоустрою міста Здолбунів на 2017 рік, яка затверджена в грудні 2016 – рішення №309, в березні 2017 – рішення №322 та в червні 2017 року – рішення №402 депутатами Здолбунівської міської ради.
Розроблено проект. Проведена державна експертиза проекту та отримані всі погодження в ДАІ щодо організації руху транспорту. Тому зі сторони міського голови та апарату міської ради зроблено все, щоб виконати в найкоротші строки затверджені програми.
Безгосподарно було б виготовити проекти за бюджетні кошти та не виконувати їх.
    Щодо «кришталевого мосту», як Ви пишете.
  Даний об’єкт передбачений п.9 розділу ІІ Програми підтримки комунальних підприємств та розвитку міста Здолбунів на 2017 рік, затверджений рішенням від 28.12.2016 №309 Здолбунівської міської ради (200 тис.грн.) та профінансований в розмірі 800 тис.грн. з державного бюджету за сприяння народного депутата України Дехтярчука О.В. Таким чином були зекономлені кошти з міського бюджету.
    Ви пишете «з досвіду власної роботи у Рівненській обласній раді можу стверджувати…». А скільки того досвіду? Один місяць на посаді голови?...
    Щодо «дерибану ПМК-63».
    Дана земельна ділянка на підставі рішення Здолбунівської міської ради від 18.10.1995 №53/3 була передана у постійне користування ТзОВ ПМК-63 та видано акт на право постійного користування землею серія РВ №00069 від 12.12.1995.
    Рішенням від 15.03.2017 №360 дано дозвіл ТзОВ «ПМК-63» на розробленні проекту землеустрою. Проведено грошову оцінку та отримано висновок від 25.04.2017 №1656/82-17.
    Звіт про експертну грошову оцінку був затверджений рішенням сесії Здолбунівської міської ради від 14.06.2017 №428. 15 депутатів із 23 присутніх проголосували «за», а це 2/3 голосів. А звідки взялась сума у 3 млн.грн.? Невідомо. Отже, Ваші слова – це просто емоції, а не констатація фактів.
    По «Зеленому господарству».
    Такого комунального господарства не існувало взагалі. ТзОВ Комунальних підприємств стало приватним ще в 90-і роки, коли там ще працював Ваш батько, а викупили його працівники підприємства.
    А що таке нове комунальне підприємство «Комунальник»? Яким рішенням сесії міської ради воно засноване? Надайте інформацію.
    Я Вас повністю підтримую, що жодне комунальне підприємство не перейде до рук ділків. Бо ще жодне комунальне підприємство не було продане.
Згідно Закону «Про доступ до публічної інформації» проекти рішень оприлюднюються за 20 робочих днів до засідання сесії. Дана вимога, в даному випадку, ніколи не порушувалась.
    Відносно Регламенту хочу нагадати, що він був затверджений на початку сьомого скликання в 2015 році депутатами Здолбунівської міської ради. Зміни в Законі України «Про місцеве самоврядування» стосовно цієї норми не приймались і дана норма чинному законодавству не суперечить.
Між іншим про фінансування вулиці Стуса.
    Знову прослідковується Ваша поверхнева компетентність. Чому зняли 500 тис.грн.? Тому, що для подання проекту «Капітальний ремонт вул. Шевченка» на експертизу, необхідно визначити підрядника. А жоден підрядник не погодиться на виконання робіт, якщо не буде фінансових призначень.    До речі! Підрядник був визначений через тендер УКБ Рівненської ОДА на будівництво транспортної розв’язки.
    Щодо каналізації до мікрорайону АТОвців.
    Звідки взявся строк виконання – до зими.
   Замовник визначений через тендер УКБ Рівненської ОДА. Розпочав роботи згідно фінансових призначень. І побачивши результат останньої сесії, повідомив, що без грошей і кроку не зробить. А люди нехай чекають. Все так, як Ви хотіли.
    Щодо стадіону Локомотив.
    Розроблено ескізний проект та подано на експертизу. Коштів для проплати експертизи достатньо, а решту для раціонального використання бюджету, запропоновано перенести на інший об’єкт, так як до кінця року вони не будуть використані.
    Підтвердження господарського підходу до бюджету. Все просто і логічно.
    І на останок про сміття.
    В зв’язку із ростом мінімальної заробітної плати, екологічного податку, нормативно-грошової оцінки землі збільшено тариф на послугу із захоронення твердих побутових відходів на сміттєзвалищі в урочищі Здовбиця. І як наслідок збільшився тариф на вивіз сміття. Який раз переконуюсь, що Ваші слова безпідставні.
    А ще мене здивувала одна річ.
   Ваше інтерв’ю в передачі «На часі» телеканалу «Рівне 1»та Ваші коментарі в соціальних мережах – це «почерк» двох різних людей. Особливо проглядається співзвучність з одним із Здолбунівських сайтів. Виникає питання: Вам пишуть на замовлення чи Вами маніпулюють…?
    Нехай висновки робить громада.

 Заступник міського голови В.Кондратюк