Шановні депутати!

    Остання сесія Здолбунівської міської ради зруйнувала наші сподівання і надії на подальше створення безпечних, нешкідливих умов для перебування дітей в дошкільних навчальних закладах, на завершення робіт по зміцненню матеріально-технічної бази дитячих садків.
    Ваші дії незрозумілі маленьким дітям, батькам та нашим працівникам.
    Ми занепокоєні тим, що поза увагою депутатів залишилися проблеми дошкільної освіти, які потребують негайного вирішення: встановлення нового опалювального котла у ДНЗ «Грайлик», фінансування відкриття нових груп в ДНЗ «Усмішка» і «Дзвіночок», ремонт покрівлі в ДНЗ «Дзвіночок», реконструкція системи теплопостачання в ДНЗ «Усмішка», ремонт харчоблоку в ДНЗ «Ладоньки», «Чебурашка».
    Сподіваємося на порозуміння депутатського корпусу з міським головою, який завжди прислухається до всіх думок і ніколи одноосібно не вирішує питань міста, громади і проблем дошкільних навчальних закладів.
    Ми, керівники дошкільних навчальних закладів звертаємося до вас з вимогою врахувати великі проблеми маленьких діток і проголосувати за пропоновані зміни до бюджету.

Пасько Л.М., Кадлубіцька Ж.В., Назаренко Т.Л., Давидюк О.Ф., Климюк Г.П.