Дев’ятнадцяту сесію Здолбунівської міської ради проводили у просторому залі засідань районної ради з огляду на ажіотаж навколо подій, які відбулися на попередній, 18-й, сесії. Зал справді був заповнений вщерть.
    Щоправда, чимало гостей сесії прибули на засідання організовано, подекуди до кінця не розуміючи, якою саме є мета створення такого аншлагу.
    Проте протистоянь цього дня у сесійній залі практично не було. Після офіційного відкриття сесії депутати одразу ухвалили порядок денний. Перед тим депутат Дмитро Терепенчук попросив зняти з розгляду питання щодо внесення змін до Регламенту міської ради.
    Далі депутати «пройшлися» чималою кількістю питань порядку денного. Серед іншого розглянули й запит депутата Миколи Орлова щодо розподілу міста за окремими мікрорайонами і присвоєння їм назв. Наразі це питання вивчають та обговорюють з соціологами, а згодом його, вочевидь, розглядатимуть депутати.


    Вдалося дійти компромісу депутатам і в процесі розгляду змін до міського бюджету та доповнень до місцевих програм. Як зазначав міський голова Ігор Ольшевський, на засіданні бюджетної комісії всі питання порядку денного детально обговорили та погодили. Врахували і пропозиції, висловлені у зверненні від частини депутатів, отриманому на сесії 20 вересня. Ще кілька пропозицій прозвучало безпосередньо під час цієї сесії. Зокрема 500 тисяч гривень, які мали виділити на фінансування будівництва дорожньої розв’язки на перехресті вул. Паркової та Шкільної, наразі вирішили спрямувати на будівництво вулиці Шевченка. Натомість пункт про 309 тисяч гривень, які було запропоновано спрямувати на будівництво оглядових майданчиків у міському гідропарку, було знято з розгляду. Тож шляхом компромісу зміни до бюджету та місцевих програм депутати таки підтримали.
    Міські обранці також надали одноразову матеріальну допомогу понад десяти жителям міста. Після того перейшли до розгляду земельних питань, яких накопичилося чимало.
    Більшість питань було попередньо розглянуто на земельній комісії, тому їх ухвалили без суперечок.
- Давайте робити все, щоб вирішувати питання всі разом. Думка кожного депутата обов’язково враховуватиметься. Потрібно працювати так, щоб забезпечити нормальну життєдіяльність Здолбунова і за час нашої каденції встигнути зробити якнайбільше хороших справ для міста. Бо це потрібно людям, - резюмував міський голова, подякувавши депутатам за роботу.
    Наступна сесія Здолбунівської міської ради відбудеться 1 листопада.
  Усі сподіваються, що відбудеться вона злагоджено, з конструктивними обговореннями питань та без безглуздих сутичок.

https://www.youtube.com/watch?v=mbK9Liw9YZw