24.10.2017 року в міській раді відбувся День депутата.
  Міський голова Ольшевський І.О розповів про системний підхід в організації роботи депутатів міської ради, апарату управління та комунальних підприємств. Детально роз’яснив як формуються та виконуються план соціально-економічного розвитку, місцеві Програми та бюджет міста. Показав наскільки відповідально відносяться працівники ради до звернень депутатів і громадян та як здійснюється контроль за прийнятими рішеннями.
    Під кінець депутати обговорили та погодили порядок денний двадцятої сесії Здолбунівської міської ради, яка відбудеться 01 листопада 2017 року.


    Опісля відбулось розширене засідання комісії з питань бюджету, фінансів, податкової політики та реалізації державної регуляторної політики, де депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2017 року та внесення змін до міського бюджету на 2017 рік, заслухали звіти керівників комунальних підприємств про роботу за 2016 рік та ряд інших питань, серед яких була інформація секретаря ради Капітули В.В. про стан та завдання щодо покращення роботи з молоддю та фізкультурно-оздоровчої роботи серед мешканців міста Здолбунова за місцем проживання та в місцях масового відпочинку.

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=MjaP8Zyu64c