25.10.2017 року, міський голова Ольшевський І.О. провів засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради.
    Серед питань, що розглядалися виконкомом, основним було питання «Про розгляд проектів місцевих Програм на 2018 рік». Заступник міського голови Кондратюк В.В. інформував, що міською радою розробляються 11 Програм, які базуються на основі Плану соціально-економічного розвитку міста Здолбунова на 2016-2020 роки, депутатських звернень і звернень громадян.


    Члени виконкому заслухали та взяли до відома інформацію завідуючої комунальним відділом по благоустрою міста Сироти І.Г. «Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 26.04.2017 року № 81 «Про благоустрій парків, скверів, зон відпочинку та прибудинкових територій в місті Здолбунів».
    Заслухали та вирішили подати на затвердження міської ради інформацію завідуючої відділом бухгалтерського обліку та контролю Лабік О.І. про виконання Здолбунівського міського бюджету за 9 місяців 2017 року. Внесли зміни в штатний розпис ДНЗ «Усмішка».


    Погодили комунальному підприємству «Здолбунівкомуненергія» планові норми споживання теплової енергії на послуги з централізованого опалення в розрізі житлових будинків на опалювальний сезон 2017-2018 років.


    Розглянувши клопотання ТОВ «Енергозбереження Рівне»» та враховуючи звернення комунального підприємства «Управління майновим комплексом Здолбунівської районної ради», вирішено встановити для ТзОВ «Енергозбереження Рівне» тариф на теплову енергію для комунального підприємства «Управління майновим комплексом Здолбунівської районної ради» в розмірі 1976,40 грн/Гкал.
    Затверджено положення про роботу постійно діючої міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж центрального опалення і гарячого водопостачання.
    Дано дозвіл жителям міста на підключення до міських мереж водопостачання та каналізації та на зріз аварійних дерев по вулиці Заводській,14 і кладовищі по вулиці Тихій.
    Розглянуто 6 питань щодо захисту майнових прав дітей.
    Взято на квартирний облік громадян потребуючих поліпшення житлових умов.
    Малозабезпеченим громадянам міста надано одноразову матеріальну допомогу. Житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси.