23.11.2017 року в залі засідань Здолбунівської міської ради відбулась презентація приладів для пошуку витоків води водопровідних мереж, яку організували та провели представники ТОВ «НВП «ЕНЕРГІЯ 3000». Вони розповіли про методи пошуку, які засновані на застосуванні чутливих мікрофонів та кореляції шуму, а також про вимір тиску. Наглядно показали, як виглядає корелятор для онлайн і офлайн вимірів, наземний мікрофон, датчики для трубопроводів, логер для реєстрації тиску та інші прилади, які можна застосовувати в даній ситуації.


    Такі прилади вкрай необхідні міським комунальним підприємствам, адже водопровідні та теплові мережі в Здолбунові старі і можуть дати тріщину в будь який момент. Витік води неодмінно треба шукати і усувати. Адже крім матеріального збитку, ще й знижується тиск в магістралі, а це погіршує процес доставки води споживачеві.


    Придбання даних приладів передбачається проектом Програми підтримки комунальних підприємств та розвитку міста Здолбунів на 2018 рік. За умови підтримки її депутатами, КП «Здолбунівводоканал» матиме можливість покращити свою матеріально-технічну базу, що дозволить вчасно виявляти пориви та витоки при обстеженні магістралей.
    У презентації взяли участь працівники апарату та депутати Здолбунівської міської ради, працівники комунальних підприємств міст Здолбунів і Рівне та сусідніх районів.