Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.
    7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. З нагоди цього свята в Здолбунівській міській раді відбулись урочистості, в яких взяли участь депутати та працівники виконавчого апарату міської ради.
    З вітальною промовою до присутніх звернувся міський голова І.О. Ольшевський. У своєму виступі він зазначив, що за роки незалежності України у місцевому самоврядуванні зроблено чимало. Та на сьогодні залишається ще дуже багато невирішених питань і проблем, які стримують його розвиток.  Подякував депутатам за активну громадянську позицію та небайдужість в прийнятті рішень. Зауважив, що тільки спільними зусиллями можна досягти бажаного результату на користь громади.
    Зі святом присутніх також привітали: секретар міської ради В.В. Капітула, заступник міського голови – В.В. Кондратюк, депутат - М.В. Орлов.
    За активну участь у роботі депутатського корпусу міської ради 7-го скликання, сумлінне виконання депутатських обов’язків та з нагоди свята почесними грамотами міської ради нагороджено депутатів: Бабак Л.В., Орлова М.В., Калиту Т.М.,Гриценка О.Л., Небрончука О.І.