12.12.2017 року відбулось засідання комісії з питань депутатської діяльності, етики, освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики та охорони громадського порядку; з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування; по здійсненню контролю за дотриманням Правил благоустрою, договірних умов, аналізу сплати місцевих податків і зборів, земельного податку суб’єктами підприємницької діяльності міста Здолбунова.

    Депутати розглянули проекти рішень, проекти місцевих Програм на 2018 рік, ознайомилися зі змінами, що внесені до Програм на 2017 рік та іншими питаннями, що пропонуються до порядку денного 21-ї сесії, яка відбудеться 21 грудня 2017 року.

         В ході обговорення Програми «Безпечне місто Здолбунів» заступник начальника Здолбунівського відділення поліції Харковський С.В.  інформував де і на яких вулицях Здолбунова планується встановлення додаткових камер відеоспостереження. Завірив у їх дієвості, зазначивши, що з появою відеокамер в рази збільшилось розкриття злочинів.

   Комісії заслухали підприємця Лелякова І.О. - виконавця робіт по проведенню реконструкції житлового будинку по вул. Старомильська, 25 В, про об’єм виконаних робіт і доручили визначити вартість виконаних робіт по ремонту покрівлі та надати розрахунки комісії з питань бюджету, фінансів, податкової політики та реалізації державної регуляторної політики на засідання 14.12.2017 року.

    Керівник КП «Здолбунівводоканал» Мельник В.І. інформував про розроблення інвестиційної програми на 2018 рік.
  Звернувся до комісій мешканець будинку № 39 по вулиці Шкільній Козарик І. зі скаргою на шум, який спричиняють автомобілі, що рухаються «острізькою» трасою. Він просить депутатів виділити кошти на встановлення шумозахисних екранів. Депутати на прохання відмовили, оскільки такі екрани за необхідності встановлює Служба автомобільних доріг області.
    В роботі комісій також взяли участь керівник КП «Здолбунівське» Потапчук С.В. та працівники КП «Здолбунівводоканал».

    13.12.2017 року працювала та вивчала питання, які відносяться до її компетенції, комісія з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища. 

https://www.youtube.com/watch?v=eiwfNtOsjn4

https://www.youtube.com/watch?v=yj1hOKkAw1M