14.12.2017 року відбулось засідання комісії з питань бюджету, фінансів, податкової політики та реалізації державної регуляторної політики.
    Серед головних питань, що розглядалися, було ознайомлення зі звітом міського голови І.О.Ольшевського «Про підсумки роботи Здолбунівської міської ради та виконавчого комітету за 2017 рік», погодження порядку денного сесії, проектів міського бюджету на 2018 рік, місцевих Програм на 2018 рік, зміни до Програм на 2017 рік та ряд інших питань, що виносяться на 21-шу сесію, яка відбудеться 21 грудня 2017 року.

    Комісія заслухала голову ОСББ «Надія» Янкуру Р.О., яка представила проектно-кошторисну документацію на ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Старомильська, 25 В, розраховану виконавцем робіт Леляковим І.О. на прохання депутатів. Раїса Олександрівна просила передбачити кошти на завершення ремонту даху, оскільки через відсутність водовідводів вода біжить під фундамент, через що руйнування будинку продовжується.
    Чумак В.Ф., представник житлово-будівельного кооперативу «Околиця» звернувся з проханням виділити кошти на будівництво електричних мереж по вулицях Героїв Гурб, Братів Елінеків, Просвіти.
    Зазначені об’єкти мають бути виконані лише на умовах спів фінансування.
    На засідання був запрошений начальник Здолбунівського відділення поліції Криса С.І., який просив передбачити кошти на встановлення додаткових камер спостереження у місті, оскільки технічні можливості сервера дозволяють підключити ще 14 відеокамер, а це вартує близько 350 тис. грн. Він повідомив, що на сьогоднішній день всі встановлені відеокамери (19 шт.) у Здолбунові працюють, їх наявність позитивно впливає на ситуацію на дорогах - покращилась культура водіння. Люди знають місце їх розташування і це є, певною мірою, профілактичним заходом.


    До Криси С.І. було багато питань, як у депутатів, так і у працівників апарату міської ради, зокрема турбувало присутніх питання руху великовантажного транспорту по місту, а саме те, що перевізники не виконують рішення виконавчого комітету Здолбунівської міської ради про погодження маршрутів руху автотранспорту згідно графіків. Тому, просили працівників поліції відслідковувати рух таких автомобілів та приймати міри.
    На засіданні були присутні керівники КП «Здолбунівське» Потапчук С.В., КП «Здолбунівводоканал» Мельник С.І. та депутати інших постійних комісій міської ради.

https://www.youtube.com/watch?v=_6WXKI4ZzmE