15 грудня відбувся спортивний фестиваль «Спорт для всіх» серед команд підліткових клубів за місцем проживання, відділень ДЮСШ м.Здолбунова.
  36 учасників команд змагалися у спортивних естафетах та інтелектуальному завданні, проявляли свою ерудованість у спортивних видах, швидкість, спритність, спортивні вміння та навички та командну згуртованість. Призові місця зайняли команди підліткового клубу за місцем проживання «Олімп» (с. Гільча, І місце, тренер Юрій Махлюк), команда КзМП «Фаворит» (Здолбунів, ІІ місце, тренер Юрій Гриценко), команда ДЮСШ «Вікторія» (ІІІ місце, тренер Михайло Шибунька). Молодці й інші команди - КзМП "Гармонія" (с.Новомильськ), ДЮСШ "Велоспорт", КзМП "Повір у себе" - старанно виконували всі завдання.

    Усі учасники отримали заохочувальні призи, а переможців було нагороджено грамотами та призами-спортивним інвентарем. Та головний подарунок – це захват суперництва, спортивний азарт, бажання перемогти, а також новий досвід, весело проведений час та стимул для подальших занять фізкультурою та спортом.
 Організаторами фестивалю стали молодіжна громадська організація YМСА Здолбунова спільно з відділом у справах молоді та спорту райдержадміністрації за фінансової підтримки Здолбунівської міської ради.
    Ми вдячні організаторам фестивалю, волонтерам МГО YМСА Здолбунова Ангеліні Польовій, Нікіті Цимбалюк, Юлії Наук, Здолбунівській гімназії за надану спортивну залу та болільникам за гарячу підтримку.

МГО YМСА Здолбунова