У ході підготовки до чергової 23-ї сесії Здолбунівської міської ради, яка відбудеться 14 березня 2018 року, розпочали свою роботу постійні депутатські комісії.
    20.02.2018 року відбулось розширене засідання комісії з питань бюджету, фінансів, податкової політики та реалізації державної регуляторної політики; комісії з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування; комісії з питань депутатської діяльності, етики, освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики та охорони громадського порядку; комісії по здійсненню контролю за дотриманням Правил благоустрою, договірних умов, аналізу сплати місцевих податків і зборів, земельного податку суб’єктами підприємницької діяльності міста Здолбунова. Також були присутні депутати "земельної" комісії.


    Депутати погодили порядок денний, розглянули проекти рішень, що будуть подаватись на розгляд сесії. Заслухали директора комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія» Шавронську В.А. про роботу підприємства за 2017 рік та про інвестиційну програму підприємства на 2018 рік, а також присутніх заявників (Розенбаума В.А., Терлигу А., Нагорного В.Е.)
    Проектант будівельної компанії «Простір» Пастушок В.Л. представив депутатам проект капітального ремонту міського стадіону.
    Серед питань що розглядалися були: розподіл вільних залишків та внесення змін до міського бюджету на 2018 рік; затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2017 рік; внесення змін до місцевих програм на 2018 рік та до Правил благоустрою міста; розгляд проектів рішень «Про затвердження ставок податку на земельні ділянки» та «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», надання матеріальної допомоги мешканцям міста  та інші.


    22.02.2018 року над розглядом «земельних» питань працювала комісія з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

   Комісія погодила порядок денний сесії, розглянула проекти рішень. Ознайомилися з заявою Українця Антона Юрійовича про дострокове припинення повноважень депутата Здолбунівської міської ради сьомого скликання. 

    Всі зауваження, що надійшли від депутатів у ході обговорення проектів рішень будуть враховані та доопрацьовані.

https://www.youtube.com/watch?v=G165IZqU0nE&t=5s

https://www.youtube.com/watch?v=FRUbePD-UsY