28 лютого 2018 року міський голова Ольшевський І.О. провів засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради.
    Члени виконкому заслухали та взяли до відома інформації про хід виконання рішень виконавчого комітету:
- від 25.01.2017 року №1 «Про першочергові завдання щодо виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом Здолбунівської міської ради у 2017 році», завідуючої загальним відділом Євтушок Л.Т.;
- від 29.11.2017 року № 248 «Про деякі питання управління майном комунальної власності територіальної громади міста Здолбунова, заступника міського голови Кондратюка В.В.
  Заслухавши завідуючу відділом бухгалтерського обліку та контролю Лабік О.І. про виконання Здолбунівського міського бюджету за 2017 рік виконкомом прийнято рішення звіт про виконання міського бюджету за 2017 рік подати на затвердження міської ради.

    Виконавчим комітетом розглянуто звернення та надано дозвіл:
- ФОП Флореску В.І. - на розміщення рекламного засобу на цегляному стенді по вулиці Яворницького;
- ТзОВ виробничо-комерційній фірмі «Промтехсервіс» - на тимчасове користування місцем для розташування чотирьох рекламоносіїв (типу Сіті-Лайт) по вулиці Шкільній.
- ФОП Олексюку Д.І. - на тимчасове користування місцем для встановлення рекламного засобу (розміром 3 м х 6 м) по вулиці Базарній (район АС).
  Затверджено проектно-кошторисні документації на загальну суму 339.144 тис.грн на реконструкцію вуличного освітлення по провулку Старомильському, вул. Віли,2- Віли,3, по вул. М. Максися та частини вул. І. Гончара.
    Розглянувши заяву Козак С.Ю., звіт ДП Державного науково-дослідного та проектно-вишукувального інституту «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ» з обстеження технічного стану та експлуатаційної придатності, протокол засідання комісії з обстеження стану житлових будинків на території міста Здолбунів та інші представлені документи, прийнято рішення визнати житловий будинок №1д по вул. Калнишевського в м. Здолбунів аварійним, не придатним для проживання.
    Враховуючи клопотання Управління МВС України у Рівненській області виключено з числа службових квартиру по вулиці Коперника міста Здолбунів.
Виконуючи Програму організації та проведення конкурсів проектів розвитку окремих територій в місті Здолбунові на 2018 рік, затвердженої рішення Здолбунівської міської ради від 21.12.2017 №527, виконкомом вирішено провести конкурс на кращий ескіз пам'ятного знаку «Пам’яті Героїв» на площі Героїв Майдану в місті Здолбунові. Затверджено Положення про проведення конкурсу та склад конкурсної комісії.
    Також виконавчим комітетом затверджено розпорядження міського голови видані між засіданнями виконавчого комітету.
    Дано дозвіл на зріз аварійних дерев в місті та на підключення жителів до міських мереж водопостачання та каналізації.
    Житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси.
    Розглянуто 5 питань щодо захисту майнових прав дітей та 2 питання щодо опіки недієздатних осіб.
    Малозабезпеченим громадянам міста надано одноразову матеріальну допомогу.