06 березня 2018 року, в Здолбунівській міській раді відбувся День депутата під головуванням міського голови Ольшевського І.О.

    Розпочалось засідання з того, що секретар міської ради Капітула В.В. нагадала депутатам про своєчасне подання е-декларацій у відповідності до вимог Закону України «Про запобігання корупції».
    Далі депутати, згідно плану, обговорили порядок денний і проекти рішень чергової сесії.


    Керівник КП «Здолбунівводоканал» Мельник В.І. звітував про роботу підприємства за 2017 рік та детально роз’яснив ситуацію стосовно аварії на каналізаційному колекторі по вул. Шевченка. Станом на сьогодні каналізація відремонтована. Старі залізобетонні труби замінено на нові. Лишилося замінити частину пошкодженої водопровідні труби. Роботи, які будуть проводитись не зважаючи на вихідні дні, заплановано завершити до 10 березня.
Також депутатами був заслуханий звіт про роботу підприємства в 2017 році керівника КП «Здолбунівське» Потапчука С.В.


    Загалом близько сімдесяти проектів рішень погоджені та рекомендовані до розгляду на двадцять третій сесії Здолбуніської міської ради, в тому числі згідно заслуханих заяв.
    Висловили свої пропозиції депутати та працівники ради щодо запропонованого проекту сцени в міському гідропарку, який представили працівники проектної організації «Тертал».


    Присутні на засіданні 16 депутатів міської ради мали можливість обговорити ряд питань, які стосуються життєдіяльності та розвитку міста, внести свої пропозиції для розгляду.
    Загалом робота була конструктивною та злагодженою.