З нагоди святкування Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення 14 березня 2018 року у Здолбунівській міській раді відбулись урочистості.
   Зал міської ради був вщент заповнений працівниками комунальних підприємств міста, управлінських компаній на чолі з керівниками та представниками ОСББ.
    Вітали комунальників міський голова Ольшевський І.О. та голова районної ради Дацюк О.Є.
    Від імені колективу міської ради та від себе особисто Ігор Олександрович привітав присутніх зі святом. Зазначив, що приємним є сам факт, що є люди, які присвятили своє життя забезпеченню життєдіяльності міста, створюючи комфортні умови проживання для його мешканців у складних умовах сьогодення. Подякував керівникам комунальних підприємств за професіоналізм та сумлінне ставлення до праці, а їх працівникам – за добросовісне виконання робіт.
   Комунальників нагородили грамотами Здолбунівської міської ради та Здолбунівської районної ради спільно з РДА, а голова ОСББ Чумак В.Ф отримав подяку від міського голови за співпрацю з міською радою у вирішенні питань благоустрою міста.