23 травня 2018 року міський голова Ольшевський І.О. провів засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради.
   Члени виконкому заслухали та взяли до відома інформацію заступника міського голови Кондратюка В.В. та керівників комунальних підприємств міста КП «Здолбунівське» Потапчука С.В., КП «Здолбуніввооканал» Мельника В.І., головного інженера КП «Здолбунівкомуненергія» Карпінчука М.О. «Про підготовку житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років».
  Розглянули клопотання Здолбунівської міської федерації футболу, футбольного клубу «Локомотив» та встановили тариф з централізованого водопостачання, що надається комунальним підприємством “Здолбунівводоканал” для поливу футбольного поля по вулиці Василя Жука, 6 міста Здолбунів на рівні тарифу для населення в період з 1 травня 2018 року по 31 жовтня 2018 року.

    За клопотанням Потапчука С.В. керівника КП «Здолбунівське» прийняли рішення скоригувати тариф на послугу по захороненню твердих побутових відходів на сміттєзвалищі в урочищі село Здовбиця в розмірі 18,17 грн. за 1м.куб. та ввести його в дію з 1 червня 2018 року. Дане рішення зумовлене підвищенням ставки «екологічного» податку на 11%, в зв’язку з чим і зріс тариф на 5%.
    Виконкомом затверджено:
- проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Огієнка та провулку Огієнка в м. Здолбунів вартістю 1383.625 тис.грн.
- акт приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Здолбунова квартири по вулиці Коперника, 65.
- склад постійно діючої міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж центрального опалення.
- розпорядження міського голови видані між засіданнями виконавчого комітету.
     Дано дозвіл ФОП Комар Ірині Вікторівні на тимчасове користування місцем для розташування тимчасової торговельної споруди у міському гідропарку по вулиці Шевченка з 01.06.2018 року по 01.09.2018 року.
    Прийнято рішення внести подання до Здолбунівської районної державної адміністрації про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» жительці міста Здолбунів Бутенко Марії Іванівні.
    Дано дозвіл на зріз аварійних дерев в місті та на підключення жителів до міських мереж водопостачання та каналізації.
    Житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси.
    Розглянуто 3 питання щодо захисту майнових прав дітей. Взято на квартирний облік сім’ю, будинок якої знищено вогнем.
    Малозабезпеченим громадянам міста надано одноразову матеріальну допомогу.