alt

 

Шановні здолбунівчани, краяни, гості міста та відвідувачі сайту!

Від імені виконавчого комітету Здолбунівської міської ради, усього депутатського корпусу радий вітати Вас на офіційному веб-сайті Здолбунова. Цей сайт створений для реалізації політики відкритості та прозорості дій влади, відповідальності та звітності перед громадою, покликаний поповнити Вашу поінформованість про Здолбунів, об’єктивно висвітлити процеси, що відбуваються в місті, а також спростити доступ до ділової інформації. 
Нашим городянам має бути відома і зрозуміла діяльність керівництва міста – виконавчого комітету, депутатів. Ми завжди готові вислухати всі зауваження і пропозиції та знайти правильні рішення на користь громади.
Історія Здолбунова пов’язана з найважливішими подіями, що мали місце на Волинській землі впродовж століть. Вони залишили свій відбиток на сучасному вигляді міста, суттєво вплинули на його економічний розвиток. Здолбунів, завдяки зручному географічному розташуванню, має достатньо потужний транспортний потенціал. Сучасники називають Здолбунів - містом залізничників. Сьогодні прямі залізничні шляхи ведуть в 6 країн світу. Цей важливий факт має суттєве значення для іноземних партнерів, зацікавлених в розвитку свого бізнесу.
Не менш важливу частку в економіці міста займає і будівельна галузь. Від величезних кар’єрів, в яких наші прадіди довбали крейду і походить назва міста, яке згодом зробив відомим не лише в Україні, а й далеко за її межами потужний цементно- шиферний комбінат.
Створення сприятливих умов для забезпечення зовнішніх та внутрішніх інвестицій – одне з головних завдань влади сьогодні. Реалізація Стратегічного плану сталого розвитку міста дає змогу успішно виконувати поставлені завдання. Здолбунів, в якому сьогодні проживає майже 25 тисяч мешканців, має розгалужену інфраструктуру та потужний промисловий і кадровий потенціал, унікальні технології, перевірені часом ділові стосунки з українськими та зарубіжними партнерами.
Ми любимо свій край, пишаємося його історією, дбаємо про нього, знаємо, що у нього багатообіцяюче майбутнє і саме тому прагнемо до співпраці з усіма, кого зацікавило наше місто. Щиро запрошую відвідати офіційний сайт представників громадських організацій, політичних партій, журналістів, підприємців, громадян з активною життєвою позицією, які прагнуть зробити місто кращим.
Щастя і радості всім на кожен день! Живіть і працюйте з вірою у майбутнє та з надією у добро!
З повагою,
міський голова Ігор Ольшевський.