Зокрема, 354,3 тис.грн. транспортного податку спрямували власники легкових авто до місцевих бюджетів нашого краю за три місяці 2017 року, які згідно з законодавчими нормами підлягають оподаткуванню.

Лідерами серед платників податку є юридичні особи, які перерахували до місцевої казни регіону 62 відсотки, або 221 тис.грн. від загальних надходжень. Внесок власників вартісних авто – фізичних осіб склав 133 тис.грн. транспортного податку.

Довідково: платники транспортного податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації авто декларацію із розбивкою річної суми рівними частками щоквартально. Юридичні особи сплачують транспортний податок авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, наступного за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Щодо фізичних осіб, то обчислення суми податку з об'єкта  оподаткування, здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку на підставі відомостей, необхідних для розрахунку податку, отриманих від органів внутрішніх справ. Об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня 2017 року.

ГУ ДФС у Рівненській області

Робота зі зверненнями громадян та запитами на отримання публічної інформації

 

З початку 2017 року Рівненською митницею ДФС опрацьовано 8 запитів на доступ до публічної інформації. Запитувачів цікавили інформація про кількість митних декларацій, оформлених у зоні діяльності Рівненської митниці ДФС у  2015 та 2016 роках, в тому числі із застосуванням принципу єдиного вікна а також інформація щодо розміру та усіх складових заробітної плати, яка була нарахована та виплачена головному державному інспектору  Рівненської митниці, тощо. 

Усі запити було розглянуто та опрацьовано у строк, встановлений  ч.1 ст.20 Закону України від 13 січня 2011 року №2939-VІ «Про доступ до публічної інформації». За результатами розгляду фахівцями Рівненської митниці ДФС всі запити задоволено та надано вичерпні відповіді.

Крім того, на адресу митниці надійшло 3 звернення від фізичних осіб з проханням надати роз’яснення застосування законодавства з питань державної митної справи. Звернення розглянуті відповідно до визначених законодавством термінів. Протягом звітного періоду надійшло 1 повторне звернення.

Нагадуємо, що запис громадян та представників юридичних осіб на особистий прийом здійснюється у спеціаліста з розгляду звернень та доступу до публічної інформації особисто, або за телефоном: (0362) 26-94-71

Запит на отримання публічної інформації може бути подано:
- на поштову адресу митниці – 33028, м. Рівне, вул. Соборна, 104;
- на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
- факсом: (0362) 62-35-37;
- за телефоном: (0362) 62-04-68;
- особисто в усній формі спеціалісту з розгляду звернень та доступу до публічної інформації.

Рівненська митниця ДФС