Платники, що обслуговуються Рівненською ОДПІ за п’ять місяців 2018 року перерахували єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування понад 399,5 тис. грн.
    Про це повідомила начальник Рівненської ОДПІ Ірина Олендер. За її словами, цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 28 %, що на 111,9 тис. грн. більше, ніж за надходження протягом січня – травня 2017 року.
    Посадовець також нагадала, що відповідно до абзацу третього частини восьмої ст. 9 Закону України від 8 липня 2010 року №2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями платники єдиного внеску, крім фізичних осіб – підприємців, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та членів фермерського господарства, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20 числа наступного місяця, крім гірничих підприємств, які зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця.
    Фізичні особи – підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та члени фермерського господарства зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

Рівненська ОДПІ