До участі в Конкурсі запрошуються громадські неприбуткові організації, ОСББ зареєстровані або легалізовані у встановленому порядку на території Здолбунівської територіальної громади (далі - Конкурсанти).

 Фонд Конкурсу становить 150  тис. грн. В рамках Конкурсу будуть надані міні-гранти для учасників в розмірі до 50 тис. грн. на один проект.

Фонд Конкурсу та розмір міні-гранту для учасників можуть бути змінені рішенням Здолбунівської міської ради, в т.ч в разі співфінансування фонду конкурсу з інших джерел.

 Кошти місцевого бюджету на фінансування проектів-переможців спрямовуються на видатки розвитку. Фінансування проектів переможців відбувається згідно чинного законодавства України.

Проекти виконуватимуться на умовах обов’язкового співфінансування. Для отримання фінансування учасникам Конкурсу необхідно представити власний внесок в розмірі не менше 10% від загальної суми проекту.

Пріоритетні напрямки Конкурсу:

 • комунальне господарство та благоустрій території громади (облаштування та озеленення територій, облаштування дитячих майданчиків, вуличне освітлення, поліпшення якості питної води, упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання; облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів та інше);
 • енергоефективність та енергозбереження (заміна старих вікон і дверей на енергозберігаючі; використання альтернативних джерел енергії, заміна систем освітлення приміщень загального користування та вулиць у населених пунктах, впровадження інших інноваційних енергозберігаючих технологій);
 • розвиток публічних просторів (це соціальний простір, який є відкритим і доступним для всіх. Може бути у вигляді: громадських площ, скверів, парків і пляжів, дворових територій багатоповерхових будинків, тощо. Основні громадські функції: рекреаційна, комунікаційна та розважальна);
 • культура та туризм (організація культурного дозвілля (фестивалі, вистави, концерти, конкурси, ярмарки, виставки тощо), проекти в сфері розвитку туризму та туристичної інфраструктури);
 • спорт (організація спортивних заходів (змагання, марафони тощо), популяризація спорту та здорового способу життя);
 • охорона здоров’я (покращення якості надання медичних послуг в громаді);
 • навколишнє середовище (запобігання та ліквідація забруднення навколишнього середовища, охорона природних ресурсів, організація безпритульних тварин, регулювання їх чисельності, вигул свійських тварин, здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на території громади);
 • телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології (автоматизація систем з надання послуг мешканцям, інтерактивні карти, мобільні додатки щодо інфраструктури, облаштування зон wi-fi, громадське радіо);
 • молодіжна політика;
 • розвиток іміджу громади;
 • організація громадського порядку.

.    Конкурсанти подають до міської ради:

1. Міні-проекти на паперовому та електронному носіях за формами встановленого зразка, що затверджуються рішенням Конкурсного комітету, за підписом уповноваженої особи Конкурсанта та з урахуванням законодавства України про захист персональних даних.

2. У випадку, якщо в рамках реалізації міні-проекту планується залучення підрядної організації, Конкурсантові необхідно надати попередній договір з підрядною організацією про укладання договору в майбутньому (основного договору про надання необхідних послуг), на умовах встановлених попереднім договором.

Всі Конкурсанти до основного переліку документів обов'язково додають зведений кошторисний розрахунок і протокол (або гарантійний лист) про участь у співфінансуванні міні-проекту.

У випадку, якщо в рамках реалізації міні-проекту планується поліпшення (вдосконалення, модернізація) стану об’єкта (майна), Конкурсант надає фотознімки (візуалізацію) наявного стану того об’єкта, який планується змінити або відремонтувати.

3. У випадку, якщо в рамках реалізації міні-проекту планується видання брошур, бюлетенів, виготовлення конструкцій, пошив сценічних костюмів тощо, Конкурсантові необхідно надати макет (або опис), фото, малюнок, зразок того, що планується виготовити.

4. Копії наступних документів (копії документів не потрібно завіряти нотаріально) надають:

̶   свідоцтво про реєстрацію в органах юстиції;

̶   статут (положення);

̶   документ, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта.

    На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.04.2008 року №581-р «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення», з метою належної підготовки до його проведення, прохання на житлових будинках та приміщеннях вивісити показники з назвою вулиці та номерного знаку. У багатоквартирних житлових будинках нумерацію під’їздів та переліку квартир при вході у під’їзд.

    У 2018 році закінчені роботи по проведенню капітального ремонту житлового фонду м.Здолбунів з залученням сплати дольової участі співвласників багатоквартирних житлових будинків, а саме:
    - капітальний ремонт житлового будинку кв.1 по вулиці Івана Гончара 23 в м.Здолбунів: кошторисна вартість становить 164 тис.грн, з бюджету виділено 161,91 тис.грн, сплачена дольова участь мешканки 2,09 тис.грн;
    - капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул..Коперника,53 в м.Здолбунів: кошторисна вартість становить 165,87 тис.грн, з бюджету виділено 116,11 тис.грн, сплачена дольова участь мешканців 49,76 тис.грн;
    - капітальний ремонт фасадів житлового будинку по вул..Щепкіна, 25 в м.Здолбунів: кошторисна вартість становить 293,5 тис.грн, з бюджету виділено 275,89 тис.грн, сплачена дольова участь мешкаців17,61 тис.грн;
    - капітальний ремонт фасадів житлового будинку по вул. Щепкіна,15 в м.Здолбунів: кошторисна вартість становить 298,453 тис.грн, з бюджету виділено 280,69 тис.грн, сплачена дольова участь мешканців 14,923 тис.грн;

    Роз'яснення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щодо законодавчих змін у сфері житлово-комунальних послуг.

Вкладення:
Скачати цей файл (Роз'яснення.docx)Роз'яснення.docx[ ]3284 Кб

    18 травня 2018 року у місті Рівне, на базі Рівненської Торгово-промислової палати, відбудеться перший регіональний семінар на тему "Важливі акценти облікутта оподаткування для підприємств ЖКГ-2018. Основи комерційного обліку".

    Семінар організовано Центром бізнес-освіти в будівництві та ЖКГ "ПОЛІЛОГ ГРУП" та проводиться за підтримки Громадської ради при Мінрегіоні і Комітету з питань підприємництва в житловому та комунального господарстві при ТПП України.

    Спікерами заходу є одні з найкращих аудиторів України, які спеціалізуються в обліку та оподаткуванні підприємств ЖКГ.

    Щоб взяти участь у заході, необхідно зареєструватися.

    Більш детальна інформація на сайті семінару: https://gkh.bitrix24.site/

Вкладення:
Скачати цей файл (Основні питання семінару.pdf)Основні питання семінару.pdf[ ]113 Кб
Скачати цей файл (Програма.pdf)Програма.pdf[ ]202 Кб