16 березня 2016 року відбулося чергове засідання сесії Здолбунівської міської ради, яке провів міський голова Ольшевський І.О.
    Керуючись Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» прийнято рішення «Про основні заходи щодо зміни в управління багатоквартирними будинками».
    Згідно даного рішення до 01.05.2016 рекомендовано співвласникам багатоквартирних будинків визначити ініціативні групи, провести збори та прийняти рішення щодо форми управління будинками, про що повідомити міську раду та комунальне підприємство «Міське будинкоуправління».
    Зобов´язано комунальне підприємство «Міське будинкоуправління» до 01.04.2016 провести інформування співвласників багатоквартирних будинків щодо форм управління, розробити та розповсюдити інформаційний лист, підготувати перелік документів, передбачений законодавством для створення об´єднань співвласників багатоквартирних будинків.
    Виконавчому апарату міської ради до 15.05.2016 необхідно створити перелік управителів багатоквартирних будинків та до 01.07.2016 визначити на конкурсних засадах управителів в тих будинках, де мешканці самостійно не визначились з формою управління.
    З 10.04.2016 на веб-сайт міської ради буде запроваджена інформаційна сторінка для мешканців, керівників ОСББ та управителів.
   Зобов´язано комунальні підприємства до 10.05.2016 розглянути питання щодо можливості надання платних послуг по обслуговуванню багатоквартирних будинків та надати їх перелік.
   До 15.05.2016 рекомендувати суб´єктам підприємницької діяльності різних форм власності повідомити міську раду про наміри виконувати функції управителів.