Міський голова - Ольшевський Ігор Олександрович                                                             (03652)  2-21-31

Заступник міського голови - Кондратюк Володимир Віталійович                                           (03652) 2-26-37

Секретар ради - Капітула Валентина Василівна                                                                    (03652) 2-45-47

Керуюча справами виконавчого комітету - Вознюк Світлана Олександрівна                         (03652) 2-51-87

Завідуюча загальним відділом - Євтушок Лариса Тадеївна                                                    (03652) 2-62-68

Завідуюча комунальним відділом з благоустрою міста - Сирота Ірина Григорівна                  (03652) 2-23-22

Завідуюча відділом бухгалтерського обліку та контролю - Лабік Олена Іванівна                     (03652) 2-62-68

Завідуюча відділом юридичного забезпечення - Рощенко Оксана Олександрівна                  (03652) 2-61-06

Спеціаліст 1 категорії інженер по будівництву - Лук’янчук Марія Василівна                             (03652) 2-50-46

Спеціаліст 1 категорії з питань соціального захисту населення - Баранець Алла Федорівна     (03652) 2-52-51

Спеціаліст 1 категорії по роботі з документами - Шатало Валентина Володимирівна               (03652) 2-61-63

Спеціаліст 1 категорії з економічних питань - Нечипорук Людмила Олексіївна                         (03652) 2-61-63

Спеціаліст 1 категорії по роботі з документами - Куляша Оксана Василівна                              (03652) 2-45-47

Спеціаліст 1 категорії міський землевпорядник - Лис Ярослав Юрійович                                   (03652) 2-10-84

Спеціаліст 1 категорії міський землевпорядник - Лідіч Віктор Іванович                                     (03652) 2-10-84

Спеціаліст 1 категорії бухгалтерського обліку - Кошин Ніна Володимирівна                              (03652) 2-61-06

Спеціаліст 1 категорії бухгалтерського обліку - Шевчук Тетяна Панасівна                                (03652) 2-61-06

Спеціаліст 1 категорії бухгалтерського обліку - Очко Алла Олександрівна                                (03652) 2-61-06

Спеціаліст 1 категорії реєстратор місця проживання - Сірак Ольга Леонідівна                          (03652) 2-10-86

Спеціаліст 1 категорії реєстратор місця проживання- Притуленко Світлана Володимирівна                                                                                                                                                                          (03652) 2-10-86