Комісія з питань депутатської діяльності, етики,

освіти, культури, охорони здоров”я, спорту, соціального захисту ,
молодіжної політики та охорони громадського порядку

 Голова комісії:

1. Базан Юрій Олегович - політична партія Здолбунівська районна партійна організація Аграрна партія України

Члени комісії:

2. Прокопець Дмитро Євгенович – Здолбунівська міська організація Радикальна партія Олега Ляшка

3. Павлова Тетяна Федорівна – Здолбунівська районна організація партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

4. Гордійчук Володимир Григорович - Здолбунівська районна організація Політична Партія Всеукраїнське об´єднання «Батьківщина»

 

Комісія з питань бюджету, фінансів та податкової політики

Голова комісії

1. Броніч Анатолій Йосипович - ВО «Батьківщина»

Члени комісії:

2. Кучерук Світлана Сергіївна - політична партія Здолбунівська районна партійна організація Аграрна партія України

3. Бабак Людмила Василівна - Здолбунівська районна організація Політична Партія Всеукраїнське об´єднання «Батьківщина»

4. Бородій Сергій Ігорович - Здолбунівська районна партійна організація Всеукраїнське об´єднання «Свобода»

5. Білецький Юрій Володимирович - Здолбунівська районна організація Політична партія «Об´єднання «Самопоміч»

6. Орлов Микола Вікторович - Здолбунівська районна організація партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

Комісія з питань управління комунальною власністю,
будівництва, транспорту, зв”язку, благоустрою, житлового
фонду, торгівлі та побутового обслуговування

Голова комісії

1. Бабій Олег Остапович – Здолбунівська районна організація Партія «Відродження»

Члени комісії:

2. Гриценко Юрій Леонідович - Здолбунівська міська організація Радикальна партія Олега Ляшка

3. Середюк Станіслав Олександрович – політична партія Здолбунівська районна партійна організація Аграрна партія України

4. Пивоваренко Петро Миколайович – Здолбунівська районна організація Політична Партія Всеукраїнське об´єднання «Батьківщина»

5. Ридош Любов Федорівна - Здолбунівська районна організація Політична партія «Самопоміч»

 

Комісія з питань використання земельних ресурсів
та охорони навколишнього середовища

 Голова комісії

1. Українець Антон Юрійович - Здолбунівська районна організація партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Члени комісії:

2. Бородій Володимир Ігорович - Здолбунівська районна партійна організація Всеукраїнське об´єднання «Свобода»

3. Намчук Олена Миколаївна - Здолбунівська районна організація Політична Партія Всеукраїнське об´єднання «Батьківщина»

4. Небрончук Олексій Іванович - Здолбунівська районна організація Партія «Відродження»

5. Калита Тарас Миколайович - Здолбунівська районна організація Політична партія «Самопоміч»

6. Терепенчук Дмитро Сергійович - Здолбунівська міська організація Радикальна партія Олега Ляшка

 


Комісія по здійсненню контролю за дотриманням Правил благоустрою,
договірних умов,аналізу салати місцевих податків і зборів,
земельного податку суб’єктами підприємницької діяльності міста Здолбунова

 Голова комісії

1. Чернецький Віталій Зіновійович - Здолбунівська районна партійна організація Всеукраїнське об´єднання «Свобода»

Члени комісії:

2. Сирота Дмитро Юрійович - Здолбунівська районна організація партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

3. Кардаш Андрій Юрійович - Здолбунівська районна організація Політична партія «Самопоміч»

4. Гриценко Олександр Леонідович - Здолбунівська міська організація Радикальна партія Радикальна партія Олега Ляшка