№№

пп

Прізвище, ім”я по батькові депутата

За якими вулицями закріплено

Місце прийому

Час прийому

1

Андрощук    

Михайло Євгенович

Вулиця Івана Гончара, провулок Івана Гончара.

Громадська приймальня депутатів СПУ

1У п”ятниця


Безушко

Руслана Костянтинівна

Вулиця Грушевського, будинки № 2 по № 71, Полярна,
Лермонтова, Данила Галицького будинки № 1 по № 32,
Пушкіна,
провулок Пушкіна. 

Громадська приймальня депутатів «Батьківщина» 

1У вівторок

 

 

3.

Болотнюк

Ольга     Олегівна

Вулиця Драгоманова, Калнишевського, Івана Богуна, Ольги Кобилянської, Молодіжна.

Громадська приймальня депутатів «Батьківщина» 

1 п”ятниця

4.

 

Бородій

Володимир     Ігорович

Вулиця Устима Кармелюка, Жовтнева, Дружби,    
Крушельницької, Ярослава Мудрого,
Пирогова, провулок Дружби

Міська рада

1 п”ятниця

 

 

5.

Броніч

Анатолій Йосипович

Вулиця Приходька, Франка, Грінченка.

Дмитра Яворницького, непарна сторона
будинки № 1 по №33 , парна сторона
№2-8, № 36 по №60, Князя Володимира,
Зелена, непарна сторона будинки
№   1 по №37, Словацького, будинки №3 по № 31.

Громадська приймальня депутатів «Батьківщина» 

П четвер

 

 

6.

Величко

Ірина     Миколаївна

Вулиця Фестивальна, Котляревського,

проспект Цементників, парна сторона,

Громадська приймальня депутатів «Батьківщина» 

1 понеділок

 

 

 

 

7.

Висоцький

Олег     Юрійович

Вулиця Чайковського, Симона Петлюри

Провулок Огієнка, Ціолковського,
8 Березня, провулок Івана Богуна,
провулок Ольги Кобилянської,

Громадська приймальня депутатів «Партії Регіонів»

П субота

8.

Висоцький

Юрій     Олегович

Вулиця Зелена, парна сторона
будинки з № 4 по     № 50, непарна
сторона з № 39 по №97 .

Провулок Зелений, вулиця Огієнка.

Громадська приймальня депутатів «Фронт змін»

1 середа

9.

Галій

Дмитро Станіславович

Вулиця Незалежності, будинки
№1 по № 33. Гетьмана Полуботка,
Ясна, Северина Наливайка,
Садки, провулок Северина Наливайка,

Громадська приймальня депутатів   «Партії регіонів»

Ш п”ятниця

10.

Голік

Микола Федосович

Вулиця Південна Гуртожиток
депо Південного парку, вулиця Гоголя,
Нечуя-Левицького, Олега Ольжича,
Павла Чубинського, Максися,     Толстого.

Громадська приймальня партії «Відродження» 

П вівторок

 

 

11.

 

 

    Голуб

Максим     Павлович

Вулиця Лесі Українки, буд.1,3,4а,4,7а,7.

Громадська приймальня депутатів «Батьківщина» 

П понеділок

12.

 

 

    Гордійчук

Володимир Григорович

Вулиця Шкільна, будинки №№ 33, 33-а, 35, 37.

ДЮСШ «Колос»

П субота

 

 

13.

Дедера    

Ігор     В’ячеславович

Вулиця Міцкевича, Садова,

Громадська приймальня депутатів «Фронт змін»

1 вівторок

 

 

14.

    Дученко

Олександр     Іванович

Вулиця Фабрична, Стефановича, Віли,1,
Віли,2,     Віли, 3, Віли, 4, Віли,5,     Віли, 6,

Віли, 7, Віли,8,. Віли, 9, Гранична,

Другий обвідний км.

Громадська приймальня партії „Відродження ” 

1 та Ш вівторок

15.

 

Загородній

Валерій Борисович

Вулиця Заводська, будинки №№ 11, 12, 14, 14-а, 18-а.

Міська рада

1 середа

16.

Кадлубіцька

Жанна     Володимирівна

Вулиця Коперніка буд.2а,2,4,6,8,10,12,14,16,

18,20,22,24,25,26,29,39,41,45,47,51а53,55.

ДНЗ «Усмішка»

1У п”ятниця

17.

Кіяшко Володимир     Григорович

Вулиця Степана Бандери, Шевченка,
непарна сторона    
будинки №№ 165 по 189,
парна сторона 214 по 266.

Громадська приймальня партії „Відродження» 

П вівторок

18.

    Ковальов

Геннадій     Андрійович

Вулиця Лесі Українки буд.9,11а,11.

Ринок «Катеринів-ський»

П четвер

 

 

19.

    Король

Юхим     Григорович

Вулиця Старомильська, Коцюбинського,
Церковна, провулок Старомильський,

провулок Церковний. 

Громадська приймальня партії

«Батьківщина»

 

П понеділок

20.

Малахов

Віктор Якович

Вулиця Василя Стуса, Шкільна, будинки 34, 36, 38

Громадська приймальня депутатів „Партії регіонів”

Ш середа

 

 

 

 

21.

Максимчук

Володимир Васильович

Вулиця Шевченка, будинки № 202 по №212, Коротка.

Громадська приймальня депутатів „Партії регіонів”

1 четвер

22.

Мельничук

Ігор     Євгенович

Вулиця Заводська, будинки №№   3, 4, 6, 8,9,10 .

Громадська приймальня партії

«Батьківщина» 

1 четвер

23.

    Намчук Олена Миколаївна

Провулок Шкільний, Вулиця Уласа Самчука, Коперника,63,65.

Громадська приймальня депутатів „Батьківщина” 

1У четвер

 

 

24.

Панасюк

Борис Георгійович

Вулиця Коперніка буд.57,59,61,67,69,71,73,81,83а,
83,85,87,89,91,93,95,97,99,101,103,105

Громадська приймальня депутатів „Сильна Україна»

Ш п”ятниця

25.

    Панасюк

Людмила     Аркадіївна

Вулиця Шкільна, будинки №№ 2 по 28, 30, 30-а.

ЗОШ № 4

 

 

 

1 понеділок

26.

Промінський

Вілій     Іванович

вулиця Шкільна, будинки №№ 29, 31,39, 40, 40-а,40-б,42-а;

Профком локомотив-ного депо

П вівторок

27.

Пшеничний

Ігор Володимирович

Вулиця Заводська, будинки №№   1, 2, 2-а,

Вулиця Герцена,

Здолбунівська музична школа

П вівторок

28.

Сац

Світлана     Віталіївна

Вулиця Базарна, провулок Новий, Цегельна,

Шевченка, будинки №№ 1 по 164, парна сторона з №166 по 200.

Громадська приймальня депутатів „Батьківщина” 

1 понеділок

 

29.

Смокорівський

Андрій Романович

Вулиця Гетьмана Івана Мазепи Незалежності, будинки № 34 по №64-а

Громадська приймальня депутатів „Батьківщина” 

1У п”ятниця

30.

Тимошенко

Марія     Петрівна

Вулиця Гетьмана Богдана Хмельницького,

Княгині Ольги, Нова,

КП «Здолбунів-

комуненергія»

 

П вівторок

 

 

31.

Тищенко

Олег Олександрович

Вулиця 2 Лютого, 6-а, Вулиця Шкільна,44.

 

1У середа

 

 

32.

    Ткачук

Володимир     Васильович

Вулиця 2 Лютого, будинки №№ 1, 2, Паркова, провулок Парковий, Миру, Західна, Квітнева, Сонячна, Набережна,

Чорновола, Вишнева, Калинова, Затишна,

Смотрицького , Берегова провулок Квітневий

Громадська приймальня депутатів „Батьківщина”

1 понеділок

 

 

33.

Чернецький

Віталій Зіновійович

Провулок Пирогова ,Кутузова, Попова, Михайла Старицького, вулиці Попова,

Михайла Старицького, проспект Цементників непарна сторона.

Міська рада

1 вівторок

34.

Шевченко

Микола Олександрович

Провулок Кн..Володимира, Чехова, вулиця Івана Гонти, Чехова, вулиця Дмитра Яворницького, непарна сторона будинки №№ 35 по 49, парна сторона     № 62 по 72, Грушевського, будинки №72 по №85, провулок Грушевського.

ФСК «Локомотив» Віли,1/1

1У субота

35.

Шевчук

Віталій     Миколайович

Вул.2 Лютого, будинки: №№ 4, 6,Лесі Українки буд.№1 А,

Ринок«Катеринівський»

Ш середа

36.

Капітула

Валентина Василівна

Вулиця Львівська, Залізнична, Ватутіна,

Щепкіна,     Мартинівка, Данила Галицького, будинки №33 по № 61, Словацького, будинки №     32 по № 61, Польова, Б.Тена, Івасюка,Тиха, Провулок Щепкіна.

Міська рада

ІУ субота