Комісія з питань депутатської діяльності, етики,освіти, культури, охорони здоров´я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики та охорони громадського порядку

    Голова комісії:
1. Базан Юрій Олегович- Аграрна партія України
    Члени комісії:
2. Гордійчук Володимир Григорович - ВО "Батьківщина"
3. Павлова Тетяна Федорівна – БПП «Солідарність»
4. Прокопець Дмитро Євгенович - Радикальна партія Олега Ляшка


   Комісія з питань бюджету, фінансів, податкової політики та реалізації державної регуляторної політики

   Голова комісії:
1. Броніч Анатолій Йосипович - ВО «Батьківщина»
   Члени комісії:
2. Кучерук Світлана Сергіївна - Аграрна партія України
3. Бабак Людмила Василівна - ВО «Батьківщина»
4. Микитюк Руслана Вячеславівна - ВО «Свобода»
5. Білецький Юрій Володимирович - «Самопоміч»
6. Орлов Микола Вікторович - БПП «Солідарність»
7. Гриценко Юрій Леонідович - Радикальна партія Олега Ляшка
8. Середюк Станіслав Олександрович – Аграрна партія України


  Комісія з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв´язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування

   Голова комісії
1. Бабій Олег Остапович – «Відродження»
    Члени комісії:
2. Пивоваренко Петро Миколайович – ВО «Батьківщина»
3. Семенів Валерій Вікторович - «Самопоміч»


   Комісія з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища

   Голова комісії:
1. Українець Антон Юрійович - БПП «Солідарність»
   Члени комісії:
2. Терепенчук Дмитро Сергійович – Радикальна партія Олега Ляшка
3. Верещук Оксана Петрівна - ВО "Свобода"
4. Намчук Олена Миколаївна - ВО "Батьківщина"
5. Калита Тарас Миколайович - «Самопоміч»
6. Небрончук Олексій Іванович - "Відродження"


   Комісія по здійсненню контролю за дотриманням Правил благоустрою, договірних умов, аналізу сплати місцевих податків і зборів, земельного податку суб’єктами підприємницької діяльності міста Здолбунова

   Голова комісії:
1. Чернецький Віталій Зіновійович - ВО «Свобода»;
   Члени комісії:
2. Сирота Дмитро Юрійович - БПП «Солідарність»
3. Кардаш Андрій Юрійович - «Самопоміч»
4. Гриценко Олександр Леонідович - Радикальна партія Олега Ляшка