Шановна здолбунівська громадо! 

    В першу чергу засвідчую глибоку вдячність за довіру, яку Ви мені висловили на виборах міського голови і робитиму все, щоб виправдати Ваші надії та здобути Вашу повагу з першого ж робочого дня!
    Вітаю депутатів з обранням до представницького органу територіальної громади нашого міста! Всі Ви є особистості. Багато з Вас відбулися, як знані фахівці в своїх професіях. Частина із Вас має досвід роботи депутатом міської ради. Серед Вас також є молоді, амбітні, енергійні політики, які вперше обрані депутатами. Всі Ви отримали довіру людей на виборах. Розумію, що Ви прийшли в стіни міської ради під прапорами різних політичних сил. Переконаний в тому, що найбільш ефективно для громади ми зможемо працювати разом тільки тоді, коли все різнобарв’я наших партійних знамен в міській раді зіллється в єдиний синьо-жовтий прапор.
    Обіцяю, що буду абсолютно однаково відноситися до всіх населених пунктів, котрі увійшли до нашої громади. Намагатимуся бути відкритим, відвертим та близьким для кожного жителя та депутата, адже для мене кожен із Вас представляє в першу чергу здолбунівську громаду. Мої двері для Вас будуть завжди відчиненими!
    Моя мета: разом із депутатським корпусом та всіма патріотами громади зробити міську владу відкритою та зрозумілою для кожного здолбунівчанина та максимально наблизити всі параметри, за якими оцінюється ефективність роботи місцевого самоврядування до європейських стандартів.
    Перед нами стоїть надзвичайно багато завдань в різних сферах розвитку нашої громади: матеріальна база закладів освіти, охорони здоров’я, культури; комунальне господарство та благоустрій; громадський транспорт; максимальне наближення усіх послуг до людей; залучення в громаду інвесторів, сприяння розвитку підприємництва, малого і середнього бізнесу. Разом з тим, турбота про пенсіонерів, незахищені верстви населення, учасників бойових дій має бути завжди серед наших пріоритетів.
    Ми маємо розробити новий Стратегічний план територіальної громади, реалізація якого зробить життя наших громадян комфортним, безпечним і сучасним з працюючою економікою, розвиненою інфраструктурою, гарним навколишнім середовищем, потужним громадянським суспільством, новітніми технологіями та відповідальною владою.
    Влада повинна чути громаду, а громада – владу, разом реагувати на всі виклики, які спричинені сьогоднішніми реаліями, і це – наш спільний з Вами шлях, який ми здолаємо достойно, якщо будемо разом.

З повагою
міський голова Владислав СУХЛЯК