Саме таким є результат третього пленарного засідання сесії Здолбунівської міської ради, що відбулось минулого тижня

Бюджет міста на 2016 рік визначено в розмірі 24,8 мільйона гривень.

Завдяки системному підходу, професійності і досвіду працівників апарату міської ради, які у досить стислі терміни готували вказані вище документи з врахуванням численних пропозицій від депутатів, громадськості, контрольних колективних звернень здолбунівчан, консультацій з представниками комунальних підприємств та експлуатуючих організацій, а також активному обговоренню проектів бюджету і програм на засіданнях постійних депутатських комісій, на пленарному засіданні, як і щорічно, майже не виникало питань щодо даних проектів.

    23 грудня 2015 року виконавчий комітет Здолбунівської міської ради, розглянувши пропозицію Громадської організації «Здолбунівська спілка учасників бойових дій та АТО», прийняв рішення №308 «Про тимчасову заборону використання піротехнічних засобів», згідно якого протягом січня 2016 року заборонено фізичним та юридичним особам, проводити видовищні та інші масові заходи з використанням салютів, феєрверків та піротехнічних виробів на території міста Здолбунів (рішення розміщено на сайті Здолбунівської міської ради)».

Вкладення:
Скачати цей файл (308 магад. 15.doc)308 магад. 15.doc[ ]37 Кб

Ось і знову ми на порозі чергових місцевих виборів. Кожен, хто бере участь у передвиборних перегонах, чи балотується на посаду міського голови зобов´язаний йти до людей, щоб заручитися їх підтримкою у тих справах, які планує зробити в разі обрання на посаду. Іншими словами потрібно отримати певний кредит довір´я виборця, щоб реалізувати власну передвиборну програму. Я такий кредит довір´я отримав від здолбунівчан уже тричі, коли мене обирали на посаду міського голови.

Хочу сказати, що мені сьогодні не соромно дивитися в очі виборців, бо за цей час вдалося багато чого зробити. Разом з тим вимальовується ще багато нерозв´язаних проблем, які чекають свого вирішення в майбутньому. Але, напевно, найголовніше те, що вироблено певну систему управління в нашому місті, у якій кожен напрям роботи знайшов конкретного виконавця і відповідальну за це людину. Дала певні позитивні результати і координаційна та організаторська робота міської ради в результаті чого вдалося змусити всіх, або більшість працювати над вирішенням нагальних проблем міста. І за це я насамперед вдячний депутатам міської ради, членам виконавчого комітету. Вдячний за їх активність, небайдужість до вирішення загальноміських проблем, активну роботу по виконанню депутатських повноважень.

З усіма ними ми швидко знайшли спільну мову, стали в якійсь мірі однодумцями, а це дало можливість реалізувати понад сімдесят відсотків депутатських зауважень та пропозицій, що позитивно змінило вигляд і умови життєдіяльності всього міста. Звичайно, у реалізації моєї програми, з якою я йшов на вибори 2010 року, допомогли самі мешканці. За цей час мною особисто було прийнято понад 810 громадян, розглянуто більше 7 тисяч заяв, більше як 2400 телефонних дзвінків. В більшості з них були ділові зауваження і пропозиції. Люди не байдужі до того, що робиться в місті, хочуть справедливості у вирішенні всіх питань. Жодна порада, жодне зауваження чи пропозиція не залишились поза увагою. Багато повчального принесли і зустрічі з виборцями, які за цей час проводилися, щорічні звіти перед громадою.

Повинен сказати, що докорінно змінили стиль своєї роботи і працівники апарату міської ради. В основу їх діяльності було покладено гасло «Не люди для влади, а влада для людей». Суттєво змінилися підходи щодо організації робочого часу, робота стала плановою, запроваджено систематичну звітність про зроблене, чітке виконання посадових обов´язків, чергування у вихідні дні, закріплено працівників апарату за вулицями міста, посилено вимоги до роботи із зверненнями громадян, організовано роботу бюро інформування населення, затверджено перелік послуг, які надає міська рада, розроблено карти цих послуг. Дає свої результати реалізація українсько-польського проекту «Чисте самоуправління в Україні».

 

 

Сонячними і теплими днями порадували здолбунівчан травневі свята. Саме завдяки чудовій погоді заполонив вулиці міста, двори, зони відпочинку дитячий гамір. Та й дорослі не відмовляли собі у задоволенні прогулятися на свіжому повітрі. Вдвічі приємніше було всім, коли довкола панували чистота і порядок, про які заздалегідь потурбувалися не лише комунальні служби міста, а й самі мешканці та трудові колективи.

Традиційно кожної весни проводиться місячник благоустрою міста. Не став виключенням і цей рік. Для комунального підприємства «Міське будинкоуправління» ці роботи розпочались ще в лютому-березні місяці, коли приступили до зрізки аварійних дерев, прибирання підвалів багатоповерхових будинків, обрізки дерев , кущів та вивезення їх з прибудинкових територій. Столярами будинкоуправління ремонтувались та виготовлялись садові лавочки, дитяче обладнання , двірниками білились бордюри, дерева. 
Ми тісно співпрацюємо з головами будинкових комітетів. Згідно графіку проведення загальних зборів перші відбулись 4 квітня 2012 року в приміщенні будинкоуправління, де були присутні представники житлових будинків Л.Українки 1, Б.Хмельницького 5,26,32, Шевченко 189 та ін. Питань було багато, але основне питання утримання будинку, прибудинкової території, благоустрій території. Ця робота проводиться впродовж року. Приємно відзначити і подякувати мешканцям які прийняли активну участь у прибиранні своїх прибудинкових територій до Великодня , а це мешканці житлових будинків Шкільна 34, Шевченко 189, Заводська 2,2а,3,10,14, Старицького 3. Активно допомагають нам члени будинкових комітетів Войтенко Н., Жижкевич Б., з Незалежності 34, Степанова Г., Савицька Т. з Приходька 2, Беднар М. з Шевченко 189.
Хочеться подякувати двірникам підприємства , які не просто відпрацьовують свій робочий час, а з душею відносяться до своєї роботи. Загляньте на подвір»я житлового будинку №29 по вул.Шкільній , де прибирає Карпінчук Г. , на подвір»я житлового будинку №45 по вул.Незалежності де прибирає Літвінчук Н., на подвір»я житлового будинку №35 по вул.Шкільній де прибирає Гребенюк Є. і ви зрозумієте що це справжні господині.
КП «Міське будинкоуправління» виконано багато роботи, з вивезення гілля і сміття з прибудинкових територій. Але лише завдяки підтримці підприємств міста, які допомогли нам транспортними засобами ми вчасно підготувались до свята. За це ми вдячні генеральному директору «Укрцемремонт» Романусі В.М., начальнику вагонного депо Гаврищаку Й.В., директору КП «Здолбунівкомуненергія» Шавронській В.А., директору КП «Здолбунівводоканал» Мельнику В.І.
В даний час займаємось ремонтом, виготовленням садових лавочок, дитячого обладнання, розпочали їх фарбування. Ми надіємось на розуміння , підтримку і допомогу мешканців міста в утриманні будинків та збереженні обладнання на прибудинкових територіях . Бо все робиться для мешканців міста, щоб всім було затишно, щоб милувало око подвір»я на яке ви виходите і щоб не були ви байдужими і не стояли осторонь від проблем утримання будинків, бо тільки разом, спільними зусиллями можна досягти позитивних результатів.

В.о. начальника КП МБУ Габрук В.А.

 Додаток №1

до рішення Здолбунівської
міської ради №1382
від 21.12.2005 р.

І. Загальні положення

1. Ці правила регулюють права і обов’язки учасників правовідносин у галузі благоустрою території міста, визначають комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку в місті.
2. Правила містять загальнообов’язкові на території міста норми, за порушення яких передбачена відповідальність згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення.
3. Учасниками правовідносин з питань благоустрою згідно з цими Правилами є власники, керівники та інші посадові особи підприємств, організацій, установ незалежно від форм власності і відомчого підпорядкування (далі по тексту „відповідальні посадові особи”), фізичні особи, а також посадові особи, уповноважені здійснювати контроль за станом благоустрою.