Традиційно кожної весни проводиться місячник благоустрою міста. Не став виключенням і цей рік. Для комунального підприємства «Міське будинкоуправління» ці роботи розпочались ще в лютому-березні місяці, коли приступили до зрізки аварійних дерев, прибирання підвалів багатоповерхових будинків, обрізки дерев , кущів та вивезення їх з прибудинкових територій. Столярами будинкоуправління ремонтувались та виготовлялись садові лавочки, дитяче обладнання , двірниками білились бордюри, дерева. 
Ми тісно співпрацюємо з головами будинкових комітетів. Згідно графіку проведення загальних зборів перші відбулись 4 квітня 2012 року в приміщенні будинкоуправління, де були присутні представники житлових будинків Л.Українки 1, Б.Хмельницького 5,26,32, Шевченко 189 та ін. Питань було багато, але основне питання утримання будинку, прибудинкової території, благоустрій території. Ця робота проводиться впродовж року. Приємно відзначити і подякувати мешканцям які прийняли активну участь у прибиранні своїх прибудинкових територій до Великодня , а це мешканці житлових будинків Шкільна 34, Шевченко 189, Заводська 2,2а,3,10,14, Старицького 3. Активно допомагають нам члени будинкових комітетів Войтенко Н., Жижкевич Б., з Незалежності 34, Степанова Г., Савицька Т. з Приходька 2, Беднар М. з Шевченко 189.
Хочеться подякувати двірникам підприємства , які не просто відпрацьовують свій робочий час, а з душею відносяться до своєї роботи. Загляньте на подвір»я житлового будинку №29 по вул.Шкільній , де прибирає Карпінчук Г. , на подвір»я житлового будинку №45 по вул.Незалежності де прибирає Літвінчук Н., на подвір»я житлового будинку №35 по вул.Шкільній де прибирає Гребенюк Є. і ви зрозумієте що це справжні господині.
КП «Міське будинкоуправління» виконано багато роботи, з вивезення гілля і сміття з прибудинкових територій. Але лише завдяки підтримці підприємств міста, які допомогли нам транспортними засобами ми вчасно підготувались до свята. За це ми вдячні генеральному директору «Укрцемремонт» Романусі В.М., начальнику вагонного депо Гаврищаку Й.В., директору КП «Здолбунівкомуненергія» Шавронській В.А., директору КП «Здолбунівводоканал» Мельнику В.І.
В даний час займаємось ремонтом, виготовленням садових лавочок, дитячого обладнання, розпочали їх фарбування. Ми надіємось на розуміння , підтримку і допомогу мешканців міста в утриманні будинків та збереженні обладнання на прибудинкових територіях . Бо все робиться для мешканців міста, щоб всім було затишно, щоб милувало око подвір»я на яке ви виходите і щоб не були ви байдужими і не стояли осторонь від проблем утримання будинків, бо тільки разом, спільними зусиллями можна досягти позитивних результатів.

В.о. начальника КП МБУ Габрук В.А.