Сонячними і теплими днями порадували здолбунівчан травневі свята. Саме завдяки чудовій погоді заполонив вулиці міста, двори, зони відпочинку дитячий гамір. Та й дорослі не відмовляли собі у задоволенні прогулятися на свіжому повітрі. Вдвічі приємніше було всім, коли довкола панували чистота і порядок, про які заздалегідь потурбувалися не лише комунальні служби міста, а й самі мешканці та трудові колективи.


Згідно з розпорядженням міського голови у квітні був проведений місячник благоустрою міста. Після підбиття підсумків було визнано, що надзвичайно відповідально поставились до заходів з упорядкування виробничих, прилеглих та закріплених територій більшість керівників та трудових колективів установ, підприємств, організацій міста. Серед них перш за все варто щиро подякувати публічним акціонерним товариствам «Волинь-Цемент» (С. І. Дудзяний), «Здолбунівський механічний завод» (В. М. Палій), ТОВ «Укрцемремонт Здолбунів» (В. М. Романуха), управлінню по експлуатації газового господарства (Л. В. Кошельник), товариствам з обмеженою відповідальністю «Добробут» (Я. І. Бляшин), «Спектр-ТV» (Б. В. Гайдук), Комунальних підприємств (С. В. Потапчук), МПП «Квант» (І. Д. Люльчак), управлінню механізації будівництва (А. А. Середюк), виробничим підрозділам ст. Здолбунів (В. Г. Кіяшко) та моторовагонного депо (І. М. Самчук), учням і педагогам освітніх закладів міста, а також професійному ліцею залізничного транспорту (Р. І. Шевчук), об’єднанням співвласників багатоквартирних житлових будинків та житлово-будівельних кооперативів, приватним підприємцям.
Проявили ініціативу і впорядкували прилеглі території до меморіальних місць по вулицях Грушевського та 8 Березня Здолбунівський РВ ГУ МНС України в Рівненській області (С. М. Радутний) та територіальний центр соціального обслуговування (Л. М. Гринюк). Традиційно підтримали ініціативу міського голови працівники Здолбунівського відділення «Приват Банку» (прибирання міського гідропарку), члени міських організацій ВО «Батьківщина» (фарбування алеї випускників) та Партії Регіонів (прибирання вул. І. Гончара).

 

 

 

Особливу подяку висловлюємо керівнику Здолбунівського районного центру зайнятості С. М. Бабичу за оперативне направлення працівників на громадські роботи та тим, хто взяв участь у висаджуванні дерев на території міста, а це: СК «Волинь» (100 шт.), ЗОШ № 3 (50 шт.), РДА (150 шт.).
Зазначу, що ми сподівались активнішої роботи під час місячника від колективів локомотивного депо, ВАТ «Завод нестандартного обладнання», «Завод залізобетонних конструкцій», фірми «Поліхім», «Азеркорпу», ПП Г. А. Кравця та ряду інших. Можливо, вони ще активно включаться в роботу.
Силами комунальних підприємств «Здолбунівводоканал», «Здолбунівкомуненергія», «Міського будинкоуправління» та групи благоустрою Здолбунівської міської ради було відремонтовано і пофарбовано ігрове обладнання на пляжі по вул. Заводській, у сквері по вул. Грушевського, ліквідовано ряд стихійних сміттєзвалищ, очищено від бур’янів та бруду зони відпочинку, упорядковано клумби і газони, завезено пісок та вивезено понад 90 м куб. сміття з міських кладовищ, розпочато підготовку пляжів до купального сезону. КП «Здолбунівводоканал» постійно забезпечує наявність технічної води в бочках на кладовищі по вул. Коперника.
Крім того, було встановлено нове ігрове обладнання по вул. Мазепи, 8, Шкільній, 39, 23-25, Заводській, 1, Цементників,12, у міському гідропарку та ДНЗ «Усмішка». Відсипано вулицю О. Кобилянської, пров. Грушевського, частково пров. Шкільний та вул. Львівську, проїзд до будинку по вул. Полуботка, 2. Проведено ямковий ремонт вулиць Заводської, Котляревського, Пирогова, частково - Шевченка, а нині тривають роботи по ремонту центральних вулиць Здолбунова. До свят було заасфальтовано пішохідну доріжку в сквері по вул. Грушевського.
Радісна подія відбулась у мешканців вулиці С. Петлюри та частини вул. О. Кобилянської - там з’явилось нове асфальтове покриття. Не менш приємний сюрприз підготували працівники КП «Здолбунівське» для жителів вул. Коперника і Стуса, де тепер облаштовано вуличне освітлення. Розпочато роботи з освітлення вулиці Садової. Впродовж квітня-травня у всіх скверах міста лампи замінять на енергозберігаючі.
Працівники комунальних служб та міської ради намагались максимально зреагувати на звернення мешканців міста. Саме завдяки спільним зусиллям розпочато будівництво зупинок по вул. Парковій та Шевченка, встановлено 23 нових дорожніх знаки. Для зручнішого доїзду до лікарні змінено рух маршрутних таксі, і саме це стало поштовхом для перенесення ринку з торгівлі сільськогосподарською продукцією на околицю міста. Територію нового ринку зараз облаштовують і незабаром вона зможе зручно вмістити всіх бажаючих - і продавців, і покупців.
З піднесеним настроєм долучились до великого передсвяткового прибирання всі небайдужі мешканці міста, за що всім їм велике спасибі від міської ради та комунальних служб міста.
Дорогі здолбунівчани! Ми і надалі прагнемо тісної співпраці і взаєморозуміння з вами, сподіваємось на конструктивний підхід до вирішення наших спільних проблем. Адже лише таким чином зможемо зробити Здолбунів містом, в якому з радістю житимуть наші діти.
Ірина СИРОТА,
завідуюча комунальним відділом
з благоустрою міста Здолбунівської
міської ради.