19 лютого 2016 року відбулась четверта сесія Здолбунівської міської ради, основним питанням на якій було перейменування трьох вулиць в місті на виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Згідно рекомендацій щодо перейменування, які подала комісія з найменувань та пам’ятних знаків в місті Здолбунові, вулиці Приходька було присвоєно ім’я Василя Жука, здолбунівчанина,військовослужбовця 93-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України, який загинув поблизу Донецького аеропорту під час участі в військових діях. Колишня вулиця Ватутіна тепер буде носити ім’я Бориса Возницького, нашого земляка, визначного мистецтвознавця, директора Львівської галереї мистецтв, академіка Української академії мистецтв, Героя України, лауреата Національної премії ім. Тараса Шевченка, заслуженого працівника культури України та Польщі, президента Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв, експерта ЮНЕСКО, 90-річчя з дня народження якого буде урочисто відзначатись на державному рівні 16 квітня 2016 року. Вулиця Жовтнева перейменована на вулицю Покровську. Депутати також запропонували рекомендувати відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації вивчити питання щодо демонтажу пам’ятника Миколі Приходьку по вулиці І. Гончара.

На цьому ж засіданні було прийнято звернення депутатів до Президента України та Верховної Ради України, щодо недопущення при внесенні змін до Конституції надання особливого статусу Донбасу, оскільки це буде суперечити очікуванням суспільства. Повний текст звернення опублікований на офіційному сайті міської ради (zdolbyniv.rv.ua).

Депутати прийняли зміни до бюджету, місцевих програм та вирішили кілька господарських питань серед яких і прийняття в комунальну власність територіальної громади квартири для родини загиблого воїна добровольчого батальйону Олексія Сапожнікова.

Капітула В.В., секретар ради