З нагоди відзначення 90-річчя від дня народження лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка, Героя України, видатного музейного подвижника Бориса Возницького у місті Здолбунів відбулися урочисті заходи, які розпочалися з встановлення інформаційної дошки на перехресті вулиць Бориса Возницького і Данила Галицького.

voz1


    З вступним словом виступив директор районного краєзнавчого музею Тищенко О.О., який ознайомив присутніх з біографією Б. Возницького та розказав, який неоцінений вклад він зробив у розвиток музейної справи.

voz2
     Заступник міського голови Кондратюк В.В. ознайомив присутніх з рішенням Здолбунівської міської ради № 61 від 19.02.2016 р. «Про перейменування вулиць міста Здолбунова».

voz3
    Завідуюча відділом комунальної служби по благоустрою міста Сирота І.Г. передала аншлаг зі старою назвою вулиці (Ватутіна) Тищенку О.О., в якості музейного експоната. Бабак Л.В., депутат міської ради, вручила аншлаги з новою назвою вулиці Бориса Возницького жителям перейменованої вулиці.

voz4voz5    Чимало хороших слів на адресу відомого діяча сказали і Ніколіна С.В., яка приходиться племінницею Б. Возницького, і Олександр Булига - директор Рівненського краєзнавчого музею, і дубенський краєзнавець Микола Пшеничний, який ще й презентував фільм «Золота підкова Возницького».
    Організатором заходу виступив Здолбунівський районний відділ культури, в особі начальника Стеценко Е.А. На заході був присутній заступник голови Здолбунівської РДА Орлов М.В.
    На закінчення урочистостей працівники міської ради та молодь висадили біля інформаційної дошки  кущі калини, як символ українського роду.

voz9voz8