25 травня 2016 року міський голова Ольшевський І. О. провів чергове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради.
      Про підготовку житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років та про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання послуги з управління багатоквартирним будинком та складу конкурсної комісії доповідав заступник міського голови Кондратюк В.В.


   Керівники комунальних підприємств поінформували членів виконкому про роботи, що проводяться до початку опалювального сезону. Міський голова І. Ольшевський рекомендував керівникам врахувати всі зауваження та недоліки, які виникали у минулому році і не допустити їхнього повторення цього річ.
    Про дозвіл на підключення до міських водопровідних та каналізаційних мереж, перепланування, затвердження проектно - кошторисної документації інформувала інженер по будівництву Лук’янчук М.В.
     Виконавчий комітет вирішив надати дозвіл на відчуження та набуття нерухомого майна співвласниками якого є малолітні діти, виключити з числа службових квартир Управління МВС України у Рівненській області по вулиці Коперника м. Здолбунів та надати дозвіл КП «Міське будинкоуправління» на здачу в оренду приміщення по вул. І. Гончара, 16 м. Здолбунів на конкурсній основі.
    Погоджено встановлення тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для житлово-будівельних кооперативів «Молодіжне» та «Супутник».
    Також надано одноразову матеріальну допомогу на лікування та на поховання малозабезпеченим громадянам, розглянуто ряд питань щодо впорядкування нових адрес, затверджено розпорядження міського голови видані між засіданнями виконавчого комітету.
    Комунальному підприємству «Здолбунівводоканал» рекомендовано довивчити питання щодо встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води (при наданні послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій) до наступного засідання виконкому, яке відбудеться 22 червня цього року.