25 травня 2016 року відбулось спільне засідання постійних депутатських комісій з питань депутатської діяльності, етики, освіти, культури, охорони здоров´я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики та охорони громадського порядку (голова Базан Ю.О.), з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв´язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування (голова Бабій О.О.), по здійсненню контролю за дотриманням Правил благоустрою, договірних умов, аналізу сплати місцевих податків і зборів, земельного податку суб’єктами підприємницької діяльності міста Здолбунова (голова Чернецький В.З.).


    На порядок денний виносились питання що будуть розглядатись на шостій сесії міської ради 8 червня 2016 року. Найбільше уваги депутати приділили питанням, які стосуються виконання вимог Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Про заходи, що міська рада разом з комунальними підприємствами реалізовує на виконання власноприйнятого рішення на березневій сесії та вищезгаданого закону на даному етапі, доповів членам комісії заступник міського голови Кондратюк В.В. Він детальніше зупинився на тих змінах, які відбудуться в організації роботи комунального підприємства Міське будинкоуправління, Програмі підтримки ОСББ та управлінських компаній в місті Здолбунові, зокрема механізмах співфінансування проектів, що будуть подаватись в міську раду цими господарюючими суб’єктами.
    Депутати підтримали депутатський запит Бородія В.І. щодо перевірки правомірності дій суб’єкта господарювання магазину «Інекс» в місті Здолбунові. Заслухали представників комунальних підприємств «Здолбунівське» та «Здолбунівкомуненергія» з інформаціями про необхідність списання з балансу підприємств основних засобів. Депутати підтримали прохання директора КП «Здолбунівводоканал» Мельника В.І. і погодились зі змінами в інвестиційній програмі підприємства, оскільки це викликано виробничою необхідністю і не буде виходити за межі фінансування даної програми. Комісія схвалила проекти рішень про згоду на відчуження легкового автомобіля ВАЗ-21144, який належить КП Здолбунівське міське бюро технічної інвентаризації», про прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Здолбунова ряду відомчих квартир у будинку №65 по вулиці Коперника та передачі житлового будинку №69 по вулиці Парковій ОСББ «Паркова, 69».
    Обговорили та схвалили також проекти рішень про списання з балансу КП Міське будинкоуправління основних засобів та передачу цим підприємством на баланс КП «Здолбунівське» об’єктів нерухомого майна. Підтримали пропозицію міської ради про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату управління міської ради, оскільки зараз до повноважень місцевих рад входить реєстрація місця проживання осіб.
    Активно обговорювали депутати питання про затвердження ставок податку на земельні ділянки на 2017 рік, з пропозицією підняти таку ставку для підприємств залізничного транспорту, та ставки податку на нерухоме майно, з пропозицією залишити їх в такому розмірі, як діють на сьогоднішній день. Депутати також розглянули звернення Борцової О.В. і запропонували детальніше вивчити дане питання і поінформувати депутатів на депутатський день.