5 років з дня заснування відсвяткував в суботу дитячий колектив східного танцю «Зірочки Сходу», який працює при Здолбунівському міському клубі. Більш, як півтори години тривав концерт в якому виступали різні вікові категорії учасників. Групові, сольні, парні номери, як в калейдоскопі змінювали один одного. Справжня феєрія яскравих костюмів і запальних мелодій, самого вишуканого реквізиту та нетрадиційних музичних інструментів захоплювала глядачів і не відпускала аж до завершення дійства.

    Бурхливими оплесками підтримував зал цих чудових самодіяльних артистів, багато хто з яких уже є призером різноманітних конкурсів. Невеличкий вік колективу не став перешкодою в надзвичайно динамічному його розвитку, розширенню репертуару та підвищенню рівня виконавської майстерності. Організувала цей творчий колектив тренер - Катерина Верещук. Ця молода жінка своєю харизмою полонила не лише гуртківців, а й зуміла організувати та згуртувати чудовий батьківський комітет. Саме, багато в чому, завдяки підтримці батьків цей колектив існує і є таким успішним. 


    Завітали на свято і гості. Від міської ради вітала учасників секретар ради Валентина Капітула і вручила керівнику колективу Подяку за вагомий особистий внесок у розвиток творчих здібностей дітей та молоді, завідуючій клубом Руслані Козак - музичний центр, який колектив зможе використовувати на репетиціях, а дітям – солодощі.


    Приїхала привітати свою ученицю з успішною творчою діяльністю Оксана Пінська, суддя міжнародної категорії зі східних танців, тренер – Катерини Верещук. Вона побажала і керівнику і дітям всіляких нових перемог і гарних номерів.
    Загалом свято було надзвичайно яскравим, веселим і водночас душевним, тому що зал підтримував кожен номер з хвилюванням і захопленням. Ведуча концерту Руслана Козак окрім того, що розповідала історію та традиції цього танцювального мистецтва, ще й зупинялась на окремих виконавцях і видно було, як вона радіє всім їхнім досягненням.

    Кодою свята був величезний торт з феєрверком та свічками, який батьки подарували дітям і цілий букет гелієвих кульок на якому діти написали свої побажання колективу і запустили в небо.

Зі Святом, Зірочки!