24 січня 2018 року міський голова Ольшевський І.О. провів засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради.
    Виконком заслухав та взяв до відома інформацію завідуючої загальним відділом Євтушок Л.Т. про виконання рішення виконавчого комітету від 21.06.2017 року №126 «Про стан роботи із зверненнями громадян за перше півріччя 2017 року».
    Затвердив графік виїзних прийомів громадян та графік участі керівників Здолбунівської міської ради у «прямих» телефонних лініях на перше півріччя 2018 року.
    Встановив режим роботи магазину «Смакота»», розташованого по вулиці В.Жука,19, міста Здолбунів - щоденно з 08 год. до 22.00 год.
   Розглянувши клопотання перевізника міського автобусного маршруту «Здолбунів-експрес», враховуючи цінову політику вартості проїзду у маршрутних автобусах по місту Здолбунів, з метою запобігання збільшення розміру відшкодування витрат на погашення різниці вартості проїзду для пільгової категорії громадян, виконком прийняв рішення встановити з 01.02.2018 року вартість проїзду у міському автобусному маршрутному таксі «Здолбунів-експрес» в розмірі 4 грн. 00 коп. З 01 лютого 2018 року для пенсіонерів вартість проїзду буде коштувати 2 грн, а з 01 липня по 01 вересня 2018 (на період літніх канікул) для учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста – теж 2 грн.

    За клопотанням КП «Здолбунівкомуненергія», в зв’язку з збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та підвищенням ціни на електроенергію, виконкомом скориговано тарифи (в т.ч. ПДВ) на теплову енергію та послугу з централізованого опалення, що надаються для усіх категорій споживачів:
    - для населення: теплова енергія буде коштувати 1762, 24 грн/1 Гкал; послуга з централізованого опалення - 1776, 43 грн/ 1 Гкал; послуга з централізованого опалення - 43,58 грн/1 м.кв. в опалювальний період;
    - для бюджетних установ: теплова енергія - 2526,71грн/1 Гкал;
    - для інших споживачів: теплова енергія – 2561, 50 грн/1 Гкал.
    Для усіх категорій споживачів тарифи на теплову енергію вводяться в дію з 01 лютого 2018 року, а на послугу з централізованого опалення для населення – з 09 лютого 2018 року.


    Також, за клопотанням ТОВ «Енергозбереження Рівне» встановлено тариф на теплову енергію для державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» у розмірі - 1396,80 грн/Гкал, комунальному підприємству «Управління майновим комплексом Здолбунівської районної ради» в розмірі 2370,00 грн/Гкал.
    Розглянуто звернення КП «Здолбунівське» щодо коригування тарифу на послугу по захороненню твердих побутових відходів на сміттєзвалищі в урочищі села Здовбиця. Тариф скориговано до розміру 17,36 грн. за 1м.куб. та буде введено в дію з 1 лютого 2018 року.
    Виконавчим комітетом розглянуто питання організації громадських робіт в місті Здолбунів в 2018 році. Визначено види громадських робіт, що відповідають потребам територіальної громади міста та затверджено перелік установ, в яких передбачено створення спеціальних тимчасових робочих місць для організації громадських робіт. Фінансування таких робіт буде здійснюватися пропорційно рівними частинами за рахунок коштів місцевого бюджету та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
    Затверджено графік збирання твердих побутових відходів по місту Здолбунів на 2018 рік.
    Дано дозвіл жителям міста на підключення до міських мереж водопостачання та каналізації та на зріз аварійних дерев по вулицях Б.Хмельницького, Шкільній, Мазепи, Незалежності, Новій, Шевченка, Фабричній та провулку Старомильському.
    Дозволено переобладнання в нежитлове приміщення квартири по вулиці Шкільній, 25 та реконструкцію його для влаштування салону краси – перукарні, масажного кабінету.
    Малозабезпеченим громадянам міста надано одноразову матеріальну допомогу. Житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси.
    Розглянуто 3 питання щодо захисту майнових прав дітей.
    Загалом виконкомом було розглянуто 22 питання.