13 червня 2018 року відбулась чергова двадцять шоста сесія Здолбунівської міської ради сьомого скликання, під головуванням міського голови І.О. Ольшевського.
    Розпочалось засідання з того, що депутати заслухали присутніх у залі заявників, після чого вже приступили до розгляду питань, яких в порядку денному було майже 60.
  Серед найбільш вагомих питань, що розглядалися були: інформація заступника міського голови Кондратюк В.В. «Про стан та завдання щодо покращення автобусного сполучення у місті Здолбунові» ; звіт про виконання міського бюджету за 1 квартал 2018 року; розподіл вільних залишків коштів та внесення змін до міського бюджету на 2018 рік; внесення змін до місцевих програм міста Здолбунів на 2018 рік.

    Депутати прийняли ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які будуть сплачувати фізичні та юриичні особи, майно яких знаходиться у місті Здолбунові, у 2019 році.
    Затвердили ставки податку та пільги щодо сплати земельного податку на земельні ділянки на 2019 рік та внесли зміни до встановлених раніше.
    Сесією одноголосно прийнято рішення про звернення депутатів Здолбунівської міської ради до Голови Верховної ради Парубія А.В., Прем’єр –Міністра України Гройсмана В.Б., народних Депутатів України щодо запобігання знищення в Україні екстреної медичної допомоги та Про підтримку звернення Президента України та Верховної Ради України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної церкви в Україні.
    А от голову постійної комісії з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища знову не обрано. Хоча на голосування було висуното три кандидатури, жодна з них не набрала достатньої кількості голосів. Тож обов’язки голови комісії і надалі виконуватиме заступник голови комісії Терепенчук Д.С.
   Депутатами було розглянуто звернення мешканців міста щодо перенесення пам’ятника М. Приходьку в Здолбунівський районний музей. Прийнято рішення призупинити роботи по перенесенню пам’ятника М. Приходьку до закінчення терміну роз’яснювальної роботи серед мешканців міста щодо перенесення його в Здолбунівський районний музей.
    Також розглянуто ряд «земельних питань», які стосуються життєдіяльності міста.
    Задоволено заяви мешканців міста щодо надання одноразової матеріальної допомоги.

https://www.youtube.com/watch?v=nBfamgnpzms

https://www.youtube.com/watch?v=d09cGvdKVdw

https://www.youtube.com/watch?v=NFZCmknT5Ko

https://www.youtube.com/watch?v=cTjo9aHoXEQ