За проектом Здолбунівської міської ради «Влаштування дитячого ігрового майданчика «Юний пожежник», який є одним з переможців конкурсу підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад Здолбунівського району 2018 року, у міському гідропарку встановлено новий дитячий майданчик. 

    19.10.2018 року відбулось офіційне відкриття майданчика з символічним урочистим перерізанням стрічки, аніматорами, кількома рятувальними автомобілями з повним екіпіруванням та екіпажами, спеціальною смугою перешкод, представниками влади та великою кількістю дітей та батьків.
Обладнання ігрового комплексу «Юний пожежник» має тематичний вигляд та відповідає кольорам рятувальної служби. Окрім того, встановлено інформаційний стенд-фотозону, де розміщені основні правила поводження з вогнем та пояснення «Що робити при виникненні пожежі?». Адже метою проекту було не лише облаштування ігрової зони, де малеча з радість буде проводити свій вільний час, а й отримання знань щодо правил пожежної безпеки, виховування у дітей поваги до працівників служби порятунку та їх професіїї.


    Заходи з реалізації даного проекту проводилися спільно з організацією-партнером 18-ою державною пожежно-рятувальною частиною ГУ ДСНС у Рівненській області. Рятувальники взяли на себе всі витрати з облаштування території та встановлення ігрового обладнання, а також транспортні витрати.
    Варто зазначити, що саме начальник Здолбунівського районного сектору ГУ ДСНС Гринюк Д.В. виступив ініціатором подання проекту. За активну громадянську позицію та творчий підхід до виконання службових обов’язків, а також вагомий внесок у благоустрій міста Гринюка Д.В. нагороджено подякою міського голови І.О. Ольшевського, яку вручила секретар Здолбунівської міської ради Капітула В.В.
    Фінансування заходів з придбання обладнання для майданчика здійснено за рахунок міського та районного бюджетів: 50 тис.грн – районний бюджет, 51 тис.грн. – міський.