13 грудня 2018 року, в Здолбунівській міській раді відбувся День депутата, який провів міський голова І.О. Ольшевський.
    Депутати, згідно плану, обговорили порядок денний і проекти рішень чергової тридцятої сесії.
   Під час обговорення місцевих програм було заслухано виконуючого обов'язки начальника Здолбунівського відділення поліції С.В. Смаглюка, який розповів які злочини та правопорушення були розкриті за допомогою відеокамер що встановлені по місту завдяки Програмі «Безпечне місто Здолбунів», подякував депутатам за виділені кошти на дану програму і на наступний 2019 рік. Депутати отримали відповіді на свої запитання, а Орлов М.В. зробив зауваження, що прес служба поліції недостатньо інформує населення про ситуацію в місті та вніс пропозицію щоб надавалась не лише інформація, а й відеодокази правопорушень, які були б у вільному доступі в мережі інтернет з профілактичною метою.


    На розширеному засіданні бюджетної комісії була висловлена депутатами  пропозиція щоб заслухати на депутатському дні керівників спортивних організацій про використані кошти у 2018 році. Прозвітував про свою діяльність перед депутатами керівник громадської організації «Сейкен» Шевцов В.Ю. а представники футбольних клубів узгодили розміри видатків на 2019 рік для футбольних команд.
    Загалом близько семидесяти проектів рішень погоджені та рекомендовані до розгляду на тридцятій сесії Здолбуніської міської ради.
Робота була конструктивною та злагодженою.