23 січня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради під головуванням міського голови Ольшевського І.О.
    Виконкомом заслухано і прийнято до відома інформацію завідуючої загальним відділом Євтушок Л.Т. про стан роботи із зверненнями громадян у 2018 році.
    Затверджено графіки виїзних прийомів громадян та участі керівників Здолбунівської міської ради у «прямих» телефонних лініях на перше півріччя 2019 року.
    Прийнято рішення подати на затвердження міської ради інформацію завідуючої відділом бухгалтерського обліку та контролю Лабік О.І. про виконання Здолбунівського міського бюджету за 2018 рік.
   Розглянувши клопотання ТОВ «Енергозбереження Рівне», виконавчий комітет прийняв рішення встановити для товариства тариф на теплову енергію, вироблену на установках з використанням альтернативних видів палива, для потреб установ та організаціям, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету у місті Здолбунів в розмірі 1916,09грн./Гкал.

    За клопотанням виконуючої обов’язки завідувача міським клубом Верещук К.В., з 01.02.2019 року введено додатково в штатний розпис міського клубу 0,25 штатної одиниці керівника гуртка.
    З метою врегулювання діяльності у рекламній сфері та удосконалення порядку розміщення зовнішньої реклами в місті Здолбунові внесено зміни до рішення виконавчого комітету від 28.09.2011 року №198 «Про затвердження порядку розміщення рекламних засобів та зовнішньої реклами у місті Здолбунів».
    Виконкомом дано дозвіл товариству з ообмеженою відповідальністю «АТБ-Маркет» на розміщення рекламних засобів по вулиці. Л.Українки (будинки 4а та 4) та по вулиці Шевченка (будинки №187 та 189).
    Також продовжено ФОП Шевчуку В.М дію дозволу на розміщення засобів зовнішньої реклами по вулиці Шевченка (район повороту на вулицю Гончара та по вулиці Коперника (район повороту на вулицю 8 Березня, з лівої та правої сторони).
    Затверджено графіки збирання твердих побутових відходів по місту Здолбунів на 2019 рік.
    Дано дозвіл на зріз аварійних дерев в місті Здолбунові.
    Житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси.
    Мешканцям міста надано одноразову матеріальну допомогу.
    Взято на квартирний облік громадян потребуючих поліпшення житлових умов.
    Розглянуто 2 питання щодо захисту майнових та житлових прав дітей.
    Загалом виконавчим комітетом розглянуто понад 30 питань порядку денного.