Уже три роки діє міська громадська організація «Клуб рибалок Здолбунова», функціонування якої базується на водоймі у гідропарку. Названа громадська організацію створена з метою сприяння захисту, розвитку та відновленню любительського й спортивного риболовства; охорони навколишнього середовища; зарибнення водойми (здійснюється коштом членів ГО); запобігання браконьєрському вилову риби.
    У період з 2016 по 2018 роки коштом членів ГО «Клуб рибалок Здолбунова» здійснювалось зарибнення водойми міського гідропарку коропом (350 кг) та білим амуром (120 кг), карасем білим (280 кг). Крім того, у попередні роки за сприяння міської ради вказану водойму було поповнено щукою й білим амуром.
    У 2018 році кількість членів ГО «Клуб рибалок Здолбунова» зросла до 90 і за кошти цих людей водойму міського гідропарку зарибнювали такими видами риб, як короп (380 кг на суму 15200 грн.) та карась (100 кг на суму 2300 грн.), що засвідчено відповідними документами. Крім того, члени нашої громадської організації з власної ініціативи та своїм коштом запустили у водойму такі види риб, як судак, сом, щука, лящ.
    Зараз направлено звернення в міську раду про виділення коштів для очищення та дезінфекції водойми та ін.
   Водночас звертаємось і до всіх небайдужих, спонсорів та меценатів, з проханням підтримати громадську організацію «Клуб рибалок Здолбунова» і тим самим долучитися до справи збереження навколишнього середовища.
    Рибалок же просимо дотримуватись правил та норм вилову риби і бажаємо гарного клювання.

Олександр СТЕЛЬМАШУК,
голова ГО «Клуб рибалок Здолбунова