Станом на 01.01.2019 року діють тарифи на водопостачання та водовідведення для багатоквартирних будинків в розмірі 24,12 грн/м³.
    Рішенням виконавчого комітету з 01 березня 2019 року встановлено тарифи в розмірі 31,02 грн/м³. Тариф зріс на 29 %.
   Основною причиною збільшення тарифів є те, що Законом України "Про ринок електричної енергії" було відмінено нарахування за електроенергію по зональних лічильниках. Робота КП «Здолбунівводоканал» побудована так, що переважна кількість електроенергії споживається насосним обладнанням у нічний час. Використана електроенергія вночі оплачувалася по тарифу 0,69 грн/кВт.год., а після відміни нічного тарифу, з 01.01.2019 року, становить 3,74 грн/кВт.год.
    Також зріс розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 1841 грн. до 1921 грн., в зв’язку з цим виріс фонд заробітної плати з нарахуваннями.
  Збільшились витрати на очистку стічних вод, вартість матеріалів, реагентів, запасних частин, обладнання та комплектуючих, що необхідні для обслуговування, експлуатації та ремонту мереж та на послуги.
    Нові тарифи прийняті, щоб забезпечити безперебійну подачу води. Якби не відбулось підвищення тарифів, КП «Здолбунівводоканал» змушений був би постачати споживачам воду погодинно.