27 лютого 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради під головуванням заступника міського голови Кондратюка В.В.
    Виконкомом заслухано і прийнято до відома інформації завідуючої загальним відділом Євтушок Л.Т. «Про стан торговельного обслуговування
населення міста Здолбунів». Заступник міського голови Кондратюк В.В. доповів про хід виконання рішення виконавчого комітету від 29.11.2017 року № 248 «Про деякі питання управління майном комунальної власності територіальної громади міста Здолбунів».
   Розглянувши клопотання комунального підприємства «Здолбунівське» виконавчий комітет прийняв рішення встановити тариф на послугу по захороненню твердих побутових відходів на сміттєзвалищі в урочищі Здовбиця в розмірі 23,01 грн. за 1м.куб., який буде введено в дію з 1 квітня 2019 року.


    За клопотанням ТОВ «Енергозбереження Рівне» прийнято рішення про встановлення тарифу на теплову енергію для комунального підприємства «Управління майновим комплексом Здолбунівської районної ради» в розмірі 1990,56грн.
    На засіданні було розглянуто електронну петицію "Обмеження застосування поліетиленових пакетів", автором якої є Хомицький Д.Л. Прийнято рішення рекомендувати суб’єктам господарювання у сфері торгівлі пропонувати покупцям альтернативу використанню одноразових поліетиленових пакетів - паперові пакети, багаторазові торбини, розробити заходи лояльності до споживачів щодо заохочення використання багаторазової тари.
    Виконкомом дано дозвіл ФОП Флореску В.І. на тимчасове користування місцем для встановлення рекламного засобу по вулиці Базарній, міста Здолбунів (район АС, сторона АЗС).
    Затверджено положення про Службу з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату в місті Здолбунові.
    Затверджено розпорядження міського голови видані між засіданнями виконавчого комітету.
    Дано дозвіл на зріз аварійних дерев в місті Здолбунові та на підключення до міських мереж водопостачання та каналізації.
    Житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси.
    Мешканцям міста надано одноразову матеріальну допомогу.
    Також розглянуто 4 питання щодо захисту майнових та житлових прав дітей та 1 питання, що стосується опіки над недієздатною особою.