27 березня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради під головуванням міського голови Ольшевського І.О.
   Виконкомом заслухано і прийнято до відома інформацію заступника міського голови Кондратюка В.В. про хід виконання рішення міської ради від 14.06.2017 року №400 «Про стан та завдання по ремонту, будівництву та утримання автомобільних доріг у м.Здолбунів». Доповідачем зазначено, що згідно плану соціально-економічного розвитку міста на 2016-2020 роки у відповідності до щорічної програми благоустрою проведено капітальний ремонт доріг, а саме: вул. Дмитра Яворницького (від вул.Паркової до вул. Василя Жука), вул. Ольги Кобилянської-Чайковського, пров. Церковний – вул. Івана Гончара, вул. Шевченка (біля Свято-Казанської церкви), дорога до ДНЗ «Усмішка», вул. Василя Стуса, вул. Уласа Самчука (з пров. Зеленим), вул. Словацького (від вул. Князя Володимира до вул. Івана Гонти) – пров. Князя Володимира, частину вул. Миру.
    Облаштовано криті зупинки по вул. Северина Наливайка, вул. Щепкіна, вул. Пирогова.
    Проведено ремонт та будівництво тротуарів по вул. Шевченка (від вул. Грушевського до вул. Шевченка, 183), вул. 8 Березня (від вул. Шкільної до вул. Зелена), частини вул. Миру. Проведено відсипку вул. Сонячна, пров. Щепкіна, пров. Парковий, вул. Вишнева (частково), вул. Західна (частково), пров. Комунальний (частково). Виконано реконструкцію освітлення вулиць Фабрична-Гетьмана Івана Мазепи-Базарна, Михайла Старицького-Герцена, Дмитра Яворницького-Шкільна (від 8 Березня до Василя Жука), Нова, Василя Жука-Грушевського, Княгині Ольги, пров. Церковний, Львівська, Івана Огієнка з провулком, Фестивальна – пров. Михайла Старицького, Князя Володимира, Незалежності, Віли-2, 3 (частково), пров. Шкільний. Проведено будівництво освітлення по вулицях Олега Ольжича-Нечуя-Левицького-Толстого, пров. Грушевського, Миколи Максися - пров. Івана Гончара.


    Встановлено пристрої примусового зниження швидкості по вул. Незалежності (біля гімназії), біля дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста (крім ЗОШ №6). Постійно ведуться роботи по приведенню у відповідність дорожніх знаків згідно ДСТУ 4100-2014, придбаною в 2018 році КП «Здолбунівське» машиною для нанесення дорожньої розмітки.
    КП «Здолбунівкомуненергія» у встановлені строки відновило дорожнє покриття та тротуари після проведення ремонтних робіт по вул. Фабрична, перехрестя вул. Шкільна-Лесі Українки. Також постійно проводить відновлення дорожнього покриття та тротуарів після аварійних ремонтних робіт КП «Здолбунівводоканал». Експлуатуючі організації ПАТ «Рівнеобленерго», ПАТ «Укртелеком», ВСП Здолбунівська дистанція сигналізації та зв’язку РФ «Львівська залізниця ПАТ «Укрзалізниця», КП «Здолбунівводоканал», КП «Здолбунівкомуненергія» привели у відповідність до діючих норм люки оглядових колодязів згідно встановлених термінів.
    Розглянувши клопотання Здолбунівської районної державної адміністрації, виконавчий комітет дав дозвіл на продовження договору безкоштовної оренди нежитлового приміщення по вул.Незалежності, 36 для центру з надання адміністративних послуг.
    Дано дозвіл фізичній особі-підприємцю Дехтярчук О.Ю. на попереднє погодження встановлення рекламних засобів в кількості 5 штук по вул. Шкільній. Данилюк В.В дано згоду на розміщення тимчасових споруд для провадження торгівельної діяльності по вулиці Гетьмана Івана Мазепи.
    Встановлено режим роботи кіосків ТзОВ «Волиньтабак» по вул. Базарній (район АС) та по вул. Заводській (район зупинки) - щоденно з 08 год. до 20 год.
    Дано дозвіл ТзОВ фірмі «Нектар» на проведення невід’ємних поліпшень орендованого нежитлового приміщення по проспекту Цементників,7 за кошти орендаря.
    Присвоєно поштові адреси магазину «Насіння» по вул. 8 Березня та земельній ділянці для будівництва дитячого садочка по вул. Івана Богуна. Змінено поштову адресу земельній ділянці по вулиці Незалежності.
    Затверджено граничні суми витрат на придбання меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів бюджетними установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету.
    Дано дозвіл на зріз аварійних дерев в місті Здолбунові та на підключення до міських мереж водопостачання та каналізації.
   Громадян, які потребують поліпшення житлових умов взято на квартирний облік. Виключено з числа службових квартиру Управління Міністерства внутрішніх Справ України у Рівненській області по вулиці Котляревського та виведено з житлового фонду квартиру по проспекту Цементників у зв’язку з переведенням її в нежитлове приміщення.
    Надано одноразову матеріальну допомогу на поховання.
    Розглянуто 3 питання щодо захисту майнових та житлових прав дітей.
    Загалом виконавчим комітетом розглянуто 20 питань порядку денного.
  Також у зв’язку з численними скаргами мешканців міста члени виконавчого комітету запропонували звернутись до Служби автомобільних доріг у  Рівненській області з приводу незадовільного стану ремонту доріг по вулицях Шевченка, 8 Березня, Щепкіна, Мартинівка, які знаходяться в їхньому обслуговуванні.