В рамках Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні були проведені дослідження доступності органів місцевого самоврядування в Рівненській області.
    ГО «Центр суспільних дій «Сівітас» проводив громадський контроль Рівненської обласної, Рівненської, Дубенської, Здолбунівської міських рад щодо прозорості та підзвітності рад.
    За результатами досліджень були надані певні рекомендації Здолбунівській міській раді, які обов’язково будуть враховані в подальшій діяльності.
    Окрім того, вже зараз, мешканці міста мають можливість користуватися додатком «Комунальні підприємства», посилання на який, для зручності, розміщено на офіційному сайті міста.
    Для підвищення прозорості використання бюджетних коштів ГО «Центр Ейдос» розробив програмне забезпечення «Відкритий бюджет-Бета», яке дозволяє розмістити на будь якому сайті інформацію про динаміку показників роботи як окремого комунального підприємства так і всіх підприємств адміністративно-територіальної одиниці.
    Модуль побудований на основі стандартних форм фінансової звітності – Форма 1 «Баланс» та Форма 2 «Звіт про фінансові результати», які готують всі підприємства та подають до державної служби статистики України. Модуль дозволяє фільтрувати показниками за їх динамікою по відношенню до попереднього року – зростання, спадання та сталості, автоматично вираховує коефіцієнти рентабельності, оборотності та ліквідності, які можна знайти в вкладці «Фінансова аналітика».
    На Головній сторінці сайту Здолбунівської міської ради знаходиться банер «Відкритий бюджет-Бета», натиснувши на який ви перейдете на сайт у розділ, де знаходиться інформація про комунальні підприємства міста.