26 червня 2019 року відбулось засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради під головуванням заступника міського голови Кондратюка В.В.
    Члени виконкому заслухали та взяли до відома інформацію завідуючої загальним відділом Євтушок Л.Т. «Про стан роботи із зверненнями громадян за перше півріччя 2019 року». Затвердили графіки виїзних прийомів громадян та участі керівників міської ради у «прямих» телефонних лініях на друге півріччя 2019 року.
  Розглянули клопотання ТзОВ «Укртрансвест» та надали дозвіл на будівництво контрольного пункту на орендованій ними земельній ділянці розташованій по вул. Шевченка, 6.
   Дано дозвіл ТзОВ «Інекс» - на розміщення трьох тимчасових споруд по вул. Б.Хмельницького. Фізичній особі-підприємцю Ходаковському І.С. - на розміщення пересувних торговельних лотків по вулиці Старомильській (на дитячому пляжі та біля озера).
    Встановлено режим роботи магазину «Подільський фермер», який розташований по вулиці Шкільна, 27 - щоденно з 08 год. до 20 год.
    Затверджено розпорядження міського голови видані між засіданнями виконавчого комітету.

    Житловим будинкам, земельним ділянкам, гаражам присвоєно окремі поштові адреси. Дано дозвіл на зріз аварійних дерев в місті та на підключення жителів до міських мереж водопостачання та каналізації.
     Взято на квартирний облік дитину, позбавлену батьківського піклування.
    Розглянуто 4 питання щодо захисту житлових прав дітей та 1 питання щодо опіки над недієздатною особою.
    Загалом виконавчим комітетом було розглянуто 28 питань порядку денного.