Шановні здолбунівчани – платники податків!

    Коли у Вас змінюється місце проживання, або назва вулиці в результаті її перейменування, прізвища та інших паспортних даних, то відповідно до пункту 70.7 Податкового кодексу України Ви повинні у місячний термін з дня виникнення змін подати у Центр обслуговування платників податків Здолбунівського відділення Рівненської ОДПІ, що по вулиці Василя Жука, 1А міста Здолбунова заяву за формою №5ДР для внесення змін у Державний реєстр фізичних осіб – платників податків. При собі необхідно мати паспорт, у який уже внесено зміни працівником паспортного столу. Бланк заяви можна отримати як у Центрі обслуговування платників, так і в магазині «Абетка», що знаходиться поряд з міською радою.

   Крім того, громадяни України, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, мають можливість подати документи для реєстрації або внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків через будь-який орган ДФС.

    Нагадуємо, що відповідно до пункту 70.5 Податкового кодексу України, фізична особа несе відповідальність за достовірність інформації, що подається для реєстрації у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. Неточна інформація призводить до виникнення проблем під час звернення до органів ДФС, зокрема, при подачі річних декларацій, чи при зверненні про отримання інформації про власні доходи, тощо.

  Тому просимо всіх жителів міста дотримуватись чинного законодавства та бути сумлінними платниками податків.

Здолбунівська міська рада